Wpadnij na słówko!

Pruszków

W listopadzie w Pruszkowie odbędzie się czwarta edycja dyktanda dla dorosłych! Chętni już mogą zgłaszać się do udziału w dyktandzie. Uwaga liczba miejsc ograniczona!

W poprzednich odsłonach „Wpadnij na słówko” wzięło udział kilkudziesięciu śmiałków, którzy mierzyli się z bardzo zabawnym, ale również niezwykle trudnym zadaniem. W tym roku poprzeczka będzie również wysoko. Ale nie trzeba się bać. Nazwiska są szyfrowane, uczestnikom przyznawane są numery. Słabsze wyniki pozostają więc tajemnicą. Ma to być przede wszystkim dobra zabawa.

Dyktando odbędzie się już 19 listopada o godz. 17.00 w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Pruszkowie (ul. Drzymały 30)  Udział jest bezpłatny, trzeba się tylko wcześniej zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 668 523 506.

Oprócz satysfakcji z podjęcia wyzwania na uczestników czekają nagrody. Otrzymają je trzy osoby, które popełnią najmniej błędów. Warto nie czekać ze zgłoszeniem – liczba miejsc jest ograniczona!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.