Wojciech Pszoniak w monodramie „Belfer”

Teatr

Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykły spektakl. Z monodramem „Belfer” placówkę odwiedzi Wojciech Pszoniak. Ruszyła sprzedaż biletów.

Pszoniak to aktor-legenda. W jego pokaźnym dorobku artystycznym nie brakuje znakomitych kreacji filmowych i teatralnych, kultowych tytułów znanych kilku pokoleniom widzów. Na co dzień artysta mieszka we Francji, do Polski przyjeżdża aby spotkać się z publicznością. Okazja, aby podziwiać jego aktorski warsztat na żywo już w lutym w Nadarzynie.

Na scenie Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury Pszoniak zaprezentuje monodram „Belfer”. – Wśród przeznaczonych na scenę utworów trudno o tekst bardziej naszpikowany znaczeniami i stawiający więcej pytań. W swej warstwie fabularnej jest to historia nauczyciela licealnego, któremu przyszło uczyć literatury w szkole dla tak zwanej trudnej młodzieży – czytamy na stronie NOK.

– Krytycy i publiczność byli zachwyceni tonem sztuki. Podkreślali, że „Belfer” nie opowiada wyłącznie o trudnym życiu nauczycieli. Uznali, że ten monodram, opisując mikrokosmos szkoły daje pod rozwagę, o ile nie kwestionuje wartości naszego społeczeństwa. A także współczesnego teatru. W recenzjach z „Belfra” pisano, że sztuka jest jak gdyby lustrem odbijającym nas wszystkich. Piękny dramat pełen czułości i humoru, w mistrzowskim wykonaniu Wojciecha Pszoniaka – zaznaczają organizatorzy.

Spektakl odbędzie się w sobotę, 3 lutego, o godz. 18.00. Bilety w cenie 50 zł (normalny) i 45 zł.  (karta mieszkańca) w sprzedaży od 22 stycznia w kasie NOK w godz. 9.00-17.00. Rezerwacja online (od 22 stycznia od godz 12.00 do 31 stycznia) na stronie: nok.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe