Wojciech Chmielarz spotka się z czytelnikami

Spotkanie

Miłośnicy kryminałów z pewnością nie przegapią okazji, aby spotkać się z jednym z najpoczytniejszych polskich autorów tego gatunku. 22 lutego Wojciech Chmielarz odwiedzi Nową Wieś i porozmawia z czytelnikami.

Polskie kryminały to ewenement na współczesnej literackiej mapie Europy. Silna reprezentacja rodzimych autorów dostarcza czytelnikom nie mniej emocji niż popularne zagraniczne tytuły. Do grona uznanych pisarzy tego gatunku można zaliczyć Wojciecha Chmielarza.

Pod jego piórem ożył Jakub Mortka, dociekliwy komisarz, bohater pięciu tomów wciągającej serii. Ale nie samymi kryminałami autor żyje. W ubiegłym roku na wydawniczym rynku pojawił się thriller psychologiczny „Żmijowisko”.

O tej i pozostałych książkach Wojciech Chmielarz opowie osobiście podczas spotkania w Nowej Wsi. Odbędzie się ono 22 lutego o godz. 18.00 w świetlicy przy ul. Głównej 52B. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wojciech Chmielarz spotka się z czytelnikami”

  1. biblioteka pisze:

    Spotkanie z p.Chmielarzem jest w świetlicy w Nowej Wsi (nie w bibliotece) tuż przy przystanku WKD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe