Wojciech Cejrowski wystąpi w Pruszkowie

Pruszków

Co powiecie na stand-up ale w wykonaniu Wojciecha Cejrowskiego? W Pruszkowie wystąpi z programem pod tytułem Trudne dzieciństwo.

Największe salwy śmiechy zbieram od lat, gdy w trakcie występu odchodzę od scenariusza i zaczynałem opowiadać kawałki mojego życiorysu. Dzieciństwo miałem trudne, ale wcale nie smutne! Jeden z moich dziadków miał szklane oko i gdy szedł na drzemkę wrzucał je do szklanki razem ze sztuczną szczęką. Mieliście coś takiego w domu? Ja miałem. Drugi dziadek prowadził nielegalną bimbrownię, a ja w wielu lat 5 rozlewałem do flaszek to, co Dziadek wyprodukował oraz byłem testerem. Mam doskonały węch, dobry smak – dziadek mi ufał, że towar „nie wali fuzlem”. Mieliście coś takiego w życiorysie? Ja miałem. A teraz, dodatkowo mam jeszcze Chrześniaków i Szwagierkę. Gdy opowiadam przygody z dżungli, jest wesoło, śmiesznie, hucznie. Gdy opowiadam niezaplanowane w scenariuszu przygody z dzieciństwa sala wyje, ryczy i popuszcza w spodnie. Mój Menago poprosił, bym zrobił cały program oparty wyłącznie na moich przygodach z dzieciństwa, a nie z dżungli. Zrobiłem – podkreśla Cejrowski. To co wybieracie się?

Start: 26 października, godz. 19.00
Miejsce: Pruszków, Centrum Kultury i Sportu
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 76

76 odpowiedzi na “Wojciech Cejrowski wystąpi w Pruszkowie”

 1. robot pisze:

  Kaczyński, Cejrowski….następny ?
  Oczywiście Jabłonowski vel Olszański, równia pochyła albo: historia kałem się toczy.
  Prawdopodobnie wśród komentujących jest organizator więc prośba: Pruszków zasługuje na Olszańskiego.

 2. rachoń pisze:

  Kocham Wojtka miłością totalną, spijam każde słowo z jego ust i ……..
  Nienawidzę Tuska i …..

 3. Zdziwiony pisze:

  Dlaczego oburzeni zwolennicy PIS-u nazywają lewakami tych,którzy nie zgadzają się z plityką Nowogrodzkiej? Nie trzeba być przecież w partiach opozycyjnych żeby nie zgadzać się z rządzącymi.Czy inne myślenie(bezpartyjne) oznacza od razu,że jest się lewakiem?

  • paca pisze:

   Zgodnie z dyrektywami centrali używając „inwektywy” lewak próbują załatwić 2 w 1.
   Po 1. ciągłe powtarzanie jakiegokolwiek słowa w negatywnym kontekście skutkuje jego „pauperyzacją”. Określenie neutralne staje się powoli powszechnie uznanym za negatywne.
   Po 2. permanentnie „strasząc” jakąś etykietą próbują wzbudzić w oponencie obawę przed kolejną konfrontacją; trochę jak mobbing.

   • Brawo paca pisze:

    Kurde jakiś ty mądry paca, miszcz normalnie, jak ty wszystko wyjaśnisz to klękajcie narody

    • paca pisze:

     No widzisz ? I masz to wszystko za darmochę. A gdyby to PiS mnie zatrudnił jako eksperta to przytuliłbym jakąś okrągłą sumkę.
     Proszę bardzo.

 4. Zenada pisze:

  Zapełnimy sale mądrych myślących ludzi jest więcej taka to lewicową wolność jak ktoś myśli inaczej należy go usunąć podobie było w socjalizmach Hitlera i Stalina

  • ToTylkoJa pisze:

   hmm,.. coś ci się myli, to poprawność polityczna polityczna piss karze eliminować tych, którzy wyglądają i myślą inaczej niż wiertuszka z Nowogrodzkiej. No cóż nie każdy ma wiedzę, Hitler zaczynał od budowania zaplecza, stworzył własne wojsko, u nas jest już wojsko „maciarewicza. Centralizacja władzy i eliminacja chorych, kalekich, Cyganów, homoseksualistów, itd. Piszesz że to lewica ma dążenia Hitlera i Stalina, a może zrezygnujesz ze srebrników i staniesz po stronie Polski i Polaków i zastanowisz się dlaczego teokracja i narodowy socjalizm wprowadzany za czasów piss dąży do skłócania Polaków i rozkradania Polski?

 5. Janusz tylko platforma pisze:

  Chętnie pójdziemy Pan Cejrowski to wspaniały prawy czlowiek

 6. Aleksander pisze:

  Jak to powiedział kiedyś Wojtek Cejrowski w czasie rozmowy z profesor Joanną Szenyszyn-
  „z głupkami nie gadam”

 7. Edek pisze:

  Taki sam debil jak i ta święto..bliwa Cichopek i ten super model Kurzajewski.Wszyscy siebie warci jak jedno szambo,które wylewa się z TVP. Ci którzy chcą mogą mnie skomentować i obrażać aby się wyluzować ale wszyscy ci,którzy nazywają innych lewakami,Tuskami i kimś tam jeszcze, co sądzą o tych przysięgach kościelnych i późniejszych igraszkach miłosnych z innymi? Czy to miłość w imię Boże czy czyste kur.stwo? Czekam na odpowiedź,szczególnie tych którzy popierają tą miłość,czyli zdradę współmałżonka w imię….. no właśnie kogo?

  • paca pisze:

   „50 proc. małżeństw cywilnych kończy się rozwodem, małżeństw sakramentalnych rozpada się 33 proc.” To cytat z bilbordu świętoszkowatego milionera. Różnica zapewne wynika ze stopnia trudności usankcjonowania rozstania.
   Ale celebrytom udaje się coś co kiedyś było prawie niemożliwe wg KK.
   Wielu z nich ostentacyjna wiara nie pomogła albowiem tylko:
   „Spośród małżeństw kościelnych, które chodzą do kościoła i wspólnie się modlą, rozwodzi się tylko jedno na tysiąc”
   To są „prawdy” wyssane z tego co pasowało.
   Cejrowski mający powiązania rodzinne z kościołem pewnie nie miał problemu z unieważnieniem sakramentu małżenstwa. Ciekawe uzasadnienie. Stawiam że nie było skonsumowane.

 8. Masion pisze:

  Gej i homofob w jednym. To po prostu chory człowiek

 9. jeden z ojców pisze:

  Dziadkowie bimber lał się strumieniem. Wszyscy byli notorycznie narąbani. Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo kto, nie wiadomo ilu ich było. Tak powstał ten fuzel.

 10. lowi pisze:

  o widzę aktywność postępowych potomków czerwonej zarazy, dziś to ultra wolnościowcy z wypranymi mózgami, wielkim ego/elyta, kiedy ten człowiek był nastolatkiem, to ubecja łamała mu palce za to, że się nie godził na totalitaryzm, co w tym czasie robiłeś albo twoi rodzice-odpowiedź automatycznie ustawi ciebie po jednej ze stron sporu.

  • paca pisze:

   Tiaaa… 😂 złamany to on jest ale c..j. Nie ma dwóch stron cymbale. WC to populistyczny oszołom którego trudno zakwalifikować. Można być prawicowcem i totalnie się z nim nie zgadzać. Taki z niego patriota że mieszka w Stanach a tu żebrze. Czy coś mu tu grozi? Chyba dekonspiracja orientacji. To siewca skrajnej ciemnoty umiejętnie szokujący.

   • Dominus vester pisze:

    Do lowi
    Odezwał się znowu ten lewacki oszołom co mu ubecką emeryturkę obcięli

    • paca pisze:

     Lewak. Ale obelga. Tak jak by ktoś powiedział: ty blondynie. Albo: ty Polaku.
     Ile masz lat ? Nigdy nie byłeś lewakiem ?
     – Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem.
     Zapewne wiesz komu przypisywane są te słowa.
     Urodziłeś się stary ?

  • paca pisze:

   I jeszcze, co jest teraz szczególnie karygodne, jest tzw. pożytecznym idiotą Putina. Albo świadomym agentem.

   • Paca(n) pisze:

    To ja paca, byłem w zomo, byłem w ormo a teraz jestem za platformą, a jeszcze teraz jestem smutny bo zmarł mój autorytet i idol jerzy Urbach vel Urban, będę na jego pogrzebie wraz z moimi czerwonymi towarzyszami i kolegami

 11. Imperator pisze:

  Świetnie, na pewno się wybiorę, po nim czas na ministra Pana Antoniego Maciarewicza
  .

  • 🤣 pisze:

   Może cię wpuści do garderoby gdy będzie pudrował nosek. Nie zapomnij wazeliny.

   • Imperator pisze:

    To wy lubicie części rowerowe i jej sympatyków, więc lewaku podniecaj się biedroniem, może da ci w kakao

  • robot pisze:

   Wypadałoby znać nazwisko idola. Ale to chyba za duże wymagania wobec wielbicieli tego sortu.

   • Gardze PO pisze:

    Do klamot robota.
    Wolę mieć takich idoli jak Cejrowski niż twoich tego typu jak Róża Thun, donald Tusk, Adam Michnik czy Tomcio lis, Stokrotka i reszta tego kiepskiego towarzystwa

 12. Zdziwiony pisze:

  Do Patrioty. Czy na pewno wiesz kogo bronisz? Jeśli znasz WC tylko z telewizji to znaczy,że nic nie wiesz.Dodam,że masz prawo bronić każdego i każdą,kogo zechcesz ale póki co dowiedz się czy warto? Kibole piłkarscy też uważają,że nic się nie dzieje strasznego z ich udziałem.To,że 3/4policjantów w miastach gdzie jest mecz,zajętych jest dbaniem o pomeczowy spokój też Cię dziwi? Życzę więcej wiedzy a mniej TVP. Ale pomimo pewnych różnic pozdrawiam.

 13. 🤪 pisze:

  Ni to polski ni amerykański kałboj boso ale bez ostróg.

 14. wiemy że to lubisz pisze:

  Water Closet, 3 ci litery w 4

 15. Patriota pisze:

  Skąd tyle żółci o hejtu w komentarzach( ciasnota, zazdrość itp. ). Pan WC jest kontrowersyjny i nie zawsze się z nim zgadzam ale to ciekawa osoba z gigantycznym doświadczeniem. No i pisać oraz opowiadać to on potrafi 🙂

  • Stop lewactwu pisze:

   To są ci co na fejsach mają naklejki z tekstem „Stop nienawiści i hejtowi” i uważają się za tolerancyjnych i pełnych milosci bo sobie tęczę na profilowym wkleili

  • kik pisze:

   Zapomniałeś napisać że ten celebryta kochany przez władzę zapomniał skończyć studiów, nawet tych na KUL,.. Chyba każdy po stanie wojennym marzył o wyjazdach, ale nie każdy dwudziestolatek miał możliwości finansowe, miał możliwość uzyskania paszportu, a tym bardziej jako jedyny dwudziesto- kilkulatek miał możliwość współpracy z „władzami”.

 16. XXX. pisze:

  Ostatnio nadzwyczaj dużo śmieci wpada do mojego miasta.

 17. Tylko pytam pisze:

  Zdaje się że ten wypierdek wielbłąda zrzekł się obywatelstwa polskiego.
  Jeśli tak, to won z naszego kraju.

  • Rasul Allah pisze:

   Źle ci się zdaje, ma podwójne obywatelstwo.

   • to ty pisze:

    ścierwo cejroski?

   • Tylko pytam pisze:

    Tzn jakie? Bo o ile wiem zrzekł się polskiego obywatelstwa i chciał zostać obywatelem Ekwadoru ale ten wprowadził obowiązkowe szczepienia i WC podkulił ogon

    • Hh pisze:

     Kłamiesz jak każdy lewak, Cejrowski nigdy nie zrzekł się polskiego obywatelstwa ale co ty możesz wiedzieć o tym, czytelniku gazety Wybiórczej i słuchaczu tomka Lisa

     • Belzebub pisze:

      Ty natomiast łykasz wszystko jak pelikan rybę. Ale nie dziwię się, to przypadłość prawaków. Ciemny lud wsxystko kupi. Pamiętasz kto to powiedział?
      Poszukaj w sieci, to znajdziesz czy Twój idol nadal jest obywatelem polskim.

     • Hh pisze:

      Do belzebub
      Cejrowski nadal ma obywatelstwo polskie, tylko taki lewak jak ty może kłamać w tej sprawie, widać kim jesteś i co ze sobą reprezentujesz, wolę być
      tzw. praeakiem niż takim żałosnym lewakiem, zresztą twój nick tłumaczy wszystko

 18. Kurski pisze:

  Dajcie mu kozi mocz i zdechłe robale w ramach cateringu.Ten kretyn lubi takie menu.Ludzie kogo wy zapraszacie? Szkoda,że tego dnia nie planują wyłączenia prądu na Bohaterów Warszawy 4!

 19. Pruszkowianka Marta pisze:

  Super. Wreszcie coś na luzie. Bardzo lubimy Pana Wojtka. Będzie ubaw.

 20. krzy_wy_ pisze:

  Precz z nim! Protestuję przeciwko ściąganiu go do mojego miasta, do Centrum Kultury.

  • Patriota pisze:

   To nie Twoje miasto. Ty tu tylko mieszkasz i coś czuje że dość nie długo

   • kpt. Nemo pisze:

    Ale MOJE to miasto jest na pewno. Tu się urodziłem i tu mieszkam od 64 lat.
    Dlatego mówię Cejrowski won z mojego miasta .
    A Ty co możesz o sobie powiedzieć, prawicowy oszolomie?

    • Ada pisze:

     do Nemo, moja rodzina mieszka tu od 6 pokoleń, musieliśmy przetrwać Twoich kamratów , którzy w PRL dbali o rozwój mojego miasta, idź nad staw do Potulika i użalaj się łabędziom w tym samym stylu co putinowscy zbrodniarze użalają się nad światem, lewacki faszysto

     • Belzebub pisze:

      Widzisz Ado, rzecz w tym że nie jestem lewakiem i tak jak Ty nie przepadam za komuchami. Oczywiście możesz mi nie wierzyć – Twoje prawo.
      Ale nie przepadam też za populistycznymi oszolomami ( błędnie – przyznaję – nazwanymi przeze mnie – prawicowcami)
      CW to typowy populistyczny oszołom który na dodatek ma poważne luki w naukach ścisłych.
      Kiedyś stojąc na linii oznaczającej równik udowadniał że woda w spuście wanny spływa kręcąc się w lewo na półkuli północnej, a na południowej odwrotnie.
      A fakt jest taki że nikt tego naukowo nie uzasadnił.
      Owszem cyrkulacja powietrza w wyżu i niżu jest na półkuli północnej inna niż na południowej, ale nie ma to nic wspólnego z wodą spływającą z wanny.
      Jednym słowem WC to populistyczny nieuk oszołom.

    • Ada pisze:

     dobra, przepraszam Nemo, nie chciałem Ciebie obrazić, sam widzisz jak to się nakręca, moi znajomi, których lubię, głosują na PO lub Konfederacje i w zasadzie oni też akceptują mój „pisizm”, chodzi o to , że nasi prawdziwi wrogowie są gdzie indziej, i cieszą się jak nasze fora wyglądają tak jak to….

 21. robot pisze:

  WC – Wyjątkowy Cham w dziale kultura ???!!!

  • kpt. Nemo pisze:

   W punkt!!!

   • Patriota pisze:

    Chyba w sedes. Jak osiągnięcie tyle co Pan WC to pogadamy (wiedzą, świat, publikacje, programy, działalność itd.)

    • mjp pisze:

     Te patriota-idiota, cejrowski to definicja bycia kretynem. Przypomnij sobie jak udowadniał ,że lasy równikowe nie płoną bo on tam chodził boso i było mu mokro w nogi więc pożar w takim miejscu nie może mieć miejsca. A zdjęcia satelitarne komentował: przecież to mgła panie! WC niestety od wielu lat na orbicie. Szkoda chłopa że tak odleciał. Z resztą jak można szanować osobowość która pokazuje się w tvp?

     • Grzegorz pisze:

      mip@, Cejrowski dobrze wie że Amazonia płonie, a my pomagamy w jej niszczeniu i dolewamy benzyny, a prawda jest taka że mckwak i jeszcze jakiś inny kombinat śmieciowego jedzenia poszukuje terenów pod uprawy, a możliwość zbiorów dwa razy w roku jest ważniejsza niż życie Indian, ważniejsza niż fauna i flora, po prostu brutalny i splamiony krwią biznes. Cejrowski ma o tym mówić i szkodzić własnemu plemieniu?

  • Brawo Wojtek pisze:

   Wyjątkowy cham czyli Mówisz pewnie o sobie,

  • Imperator pisze:

   Nigdy nie dorowna wściekłym macicom z okrzykami typu wypier….. Ani pewnemu januszkowi z Biłgoraja
   .

 22. robot pisze:

  Parada kanalii w Pruszkowie.

 23. Obserwer pisze:

  Nie dla prawicowego oszołoma

 24. Pan Władza pisze:

  Najpierw Kaczyński teraz Cejrowski,następny będzie pewnie Rydzyk

  • Aleksander pisze:

   Wolę ich niż słuchac i oglądać załosny bełkot szatniarza Brukselskiego dla jaj nazywanego królem europy

 25. Belzebub pisze:

  Won z Pruszkowa

 26. paca pisze:

  Jeszcze uwaga techniczna: jeśli to coś jednak wystąpi salę należy odkazić.

 27. paca pisze:

  Nie poszedłbym nawet gdyby dobrze płacili za pójście. To wyjątkowa cyniczna kanalia. Pogarda dla ludzi prostych, odmiennych kultur, wyznających inne religie a nawet zwierząt (wywiad stojąc na żółwiu), dla tych którzy współtworzą jego filmy z których żyje świadczą o WC że jest moralnym zerem. To cyniczny biznesmen który żyjąc w Arizonie nie ma pojęcia o życiu w Polsce ale autorytatywnie komentuje polską rzeczywistość.
  Napisałbym dosadniej ale nie przeszłoby.
  Ciekawe czy tak ochoczo opowiadając o swoim dzieciństwie wspomni chwile spędzone na kolanach wuja biskupa. Jak to się ma do jego niby żon, tego ultrakatolika.
  WC uwielbia anegdoty z życia tzw twardzieli i chętnie by się na nich wzorował. WC, chciałeś żeby obryzgiwano muzułmańskich uchodźców świńską krwią. Czym należałoby zbryzgać WC – uchodźcę z Polski.
  Spier.alaj stąd gdziekolwiek.

  • Gardze PO pisze:

   Powiedział żałosny paca, który żadnej jego książki nie przeczytał i gówno o nim wie, no ale jest pierwszy do zamieszczenia zalosnego komentarza, idź posłuchaj lepiej swojego kiepskiego krula europy, profesora wTVN

   • paca pisze:

    Jeśli Putin napisze książkę to, wg ciebie, należałoby ją przeczytać żeby wyrażać swoje opinie o osobie? WC ma takie parcie na szkło że nawet niechcący człowiek się napatoczy na jego wysrywy. Wyjątkowo odrażająca kreatura.

 28. zed pisze:

  przepustkę z Tworek dostał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły