Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” w Raszynie

Raszyn

Przyjdź i poznaj fascynujące losy polskiej niepodległości Już 22 kwietnia na placu przy Austerii w Raszynie będzie można zwiedzać Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”. Wystawa dostępna do 24 kwietnia.

W dniach 22-24 kwietnia wystawę będzie można podziwiać na placu przy Austerii w Raszynie. Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” to wyjątkowa propozycja, z której warto skorzystać. Przy zabytkowej raszyńskiej Austerii na trzy dni zaparkuje specjalny, rozkładany samochód ciężarowy. To idealna propozycja dla uczniów, studentów, rodzin, znajomych. Przyjdź i odwiedź Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”!

Na zwiedzających czekać będą mobilne centrum edukacyjne, multimedialna wystawa wybranych eksponatów o nowoczesne technologie – ekrany, cyfrowe wizualizacje, fotobudka. Historię można również odkrywać dzięki goglom VR.
W Wirtualnym Teatrze Historii „Niepodległa” przedstawiono historię Polski czasu pierwszych lat II Rzeczypospolitej. Dzięki nowoczesnym technologiom można odkryć wiele aspektów funkcjonowania młodego kraju. Gości wystawy wita i żegna cyfrowo zrekonstruowany Józef Piłsudski. Zwiedzający przemieszczają się między kolejnymi strefami i poznają historię Polski czasu pierwszych lat II Rzeczypospolitej.

Wstęp jest bezpłatny. Zwiedzanie stref trwa około pół godziny, do których należy dodać jeszcze pół godziny na obejrzenie filmu VR.
Wystawa dostępna:

  • 22 kwietnia w godzinach 12.00-18.00
  • 23 kwietnia w godzinach 10.00-18.00
  • 24 kwietnia w godzinach 10.00-16.00

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.