Wiosenny Pchli Targ

Pruszków

Czas na wiosenne wietrzenie szaf i półek. Zbędne przedmioty będzie można sprzedać podczas niedzielnego Pruszkowskiego Pchlego Targu. To także okazja aby „upolować” oryginalne przedmioty w okazyjnej cenie.

To kolejna odsłona imprezy organizowanej przez radę rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie. Każda edycja Targu cieszy się dużą popularnością zarówno wśród kupujących jak i sprzedających. Nic dziwnego, bo w miłej atmosferze, przy kawie, herbacie i domowych wypiekach można nie tylko pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, ale też wyszukać coś dla siebie na licznych stoiskach.

A oferta jest szeroka. Od książek, zabawek, biżuterii i rękodzieła, po sprzęty RTV i AGD, ubrania dla dorosłych i dla dzieci. Kupujący wchodzą na Targ bezpłatnie. Miejsce na własny kramik kosztuje 5 zł.

Początek Targu w niedzielę, 10 kwietnia, o godz. 9.00. Zakończenie planowane jest na godz. 14.00. ZSOiS w Pruszkowie, ul. Gomulińskiego 2, wejście od strony sali gimnastycznej.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.