Wiktor Zborowski odwiedzi Reguły

Reguły

Kolejny ciekawy koncert w Regułach. Tym razem swój recital zaprezentuje znany aktor Wiktor Zborowski.

To jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiej sceny. Na małym ekranie debiutował w kultowym serialu „Czterdziestolatek”. Wraz z Krzysztofem Majchrzakiem stworzyli tam role przezabawnych inżynierów dowcipnisiów. Jego dar rozśmieszania innych sprawił, że zagrał w wielu wspaniałych polskich komediach. – Moje podejście do zawodu pozbawione jest furii, pazerności i pasji. Chyba nigdy nie osiągnę takich szczytów jak ci, którzy oprócz talentu wyróżniają się jeszcze zachłannością. Nie będę nawet próbował – mówi sam o sobie.

Zborowski to nie tylko aktor telewizyjny, ale również teatralny, filmowy, radiowy i dubbingowy. Ze swoim ciepłym, niskim głosem świetnie sprawdza się także jako wokalista. Jego umiejętności będzie można podziwiać w trakcie recitalu, który odbędzie się w michałowickim urzędzie gminy. Artysta wystąpi w niedzielę, 4 grudnia, o godz. 12.00.

Wstęp na recital jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rezerwacja miejsc. Jedna osoba może pobrać dwie wejściówki. Zgłoszenia przyjmowane będą od 24 listopada mailowo (koncert@michalowice.pl) lub telefonicznie (22 350 91 43).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.