Wigilijne spotkania dla osób samotnych

Region

Wigilie dla osób, które nie mają bliskiej rodziny lub znajdują się w trudnej sytuacji odbędą się w tym roku w Milanówku i Grodzisku Mazowieckim. Wielkie wspólne świętowanie z potrzebującymi, jak już informowaliśmy, będzie również w Pruszkowie.

Świąteczne spotkanie połączone z dzieleniem się opłatkiem, posiłkiem i kolędowaniem już za kilka dni w Milanówku. Wigilia dla samotnych i potrzebujących odbędzie się 16 grudnia o godz. 16.00 w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Żabie Oczko. – Przed nami święta Bożego Narodzenia, wigilijny stół w rodzinnym domu, choinka, kolędy, prezenty. W wielu domach będzie skromnie, ale na pewno nie zabraknie radości i ciepła. Nie wszyscy jednak mają tyle szczęścia. Są osoby, których nie stać nawet na skromne święta, są takie, które nie mają pracy, nie mają bliskich. Właśnie dla nich organizujemy specjalną wieczerzę wigilijną – czytamy w zaproszeniu.

Wigilia dla osób samotnych odbędzie się również w Grodzisku Mazowieckim. W sobotę, 22 grudnia o godz. 10.00 władze miasta i ośrodek pomocy społecznej zapraszają do Mediateki. Nie zabraknie życzeń, poczęstunku, świątecznych akcentów i kolędowania. Specjalnie dla zebranych wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta.

Największa miejska Wigilia dla potrzebujących odbędzie się w Pruszkowie. Jak już informowaliśmy, 24 grudnia, o godz. 16.00 na boisku przy szkole podstawowej nr 2 prawdziwą świąteczną wieczerzę przygotowuje Mariusz Szwed, znany mieszkańcom naszego regionu jako sąsiad i popularny szef kuchni. Szczegóły znajdziecie tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.