Wigilia po sąsiedzku i wspólne kolędowanie w Nowej Stacji

Pruszków

Centrum Handlowe Nowa Stacja już 19 grudnia organizuje Wigilię po sąsiedzku! Nie możecie tego przegapić.

Kiermasze świąteczne, warsztaty dekorowania oraz wspólne kolędowanie – to wszystko będzie czekać na Was 19 grudnia w CH Nowa Stacja!

Kiermasze charytatywne
Atmosferę świąt podkreślą kiermasze, podczas których możecie zakupić rękodzieła dzieci ze spektrum autyzmu, które uczą się w Szkole „Przylądek” oraz wypieki od wolontariuszy Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych obu organizacji!

Jarmark rękodzielniczy i warsztaty świąteczne
Na miejscu będą na Was czekać również lokalni rękodzielnicy, którzy podczas Wigilii wystawią m.in. świąteczną biżuterię, ceramikę, spożywcze produkty regionalne, prace malarskie i graficzne. A jeżeli wolicie samodzielnie udekorować dom lub mieszkanie, to z myślą o Was zorganizujemy świąteczne warsztaty. Start o godz. 12:00.

Wspólne kolędowanie
Wydarzeniu od godz. 17:00 towarzyszyć będzie śpiew wokalistki Joanny Kęsy-Świś, która na co dzień występuje z zespołem gospel Z Potrzeby Serc. Ten gatunek muzyki Joanna wykonuje z sukcesami już od 15 lat, podczas których swoje umiejętności szlifowała w Polsce i za granicą. Wspierać ją będzie pianista, aranżer i akompaniator Konrad Kuchciak. Specjalizujący się w muzyce gospelowo-jazzowej pianista ma w swoim dorobku występy z pierwszoligowymi muzycznymi gwiazdami (Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim, Anną Marią Jopek, Mieczysławem Szcześniakiem).

Oto lista kolęd, które będzie można wspólnie śpiewać:
1 Wśród nocnej ciszy
2. Dzisiaj w Betlejem
3. W żłobie leży
4. Cicha noc
5. Gore gwiazda
6. Hej w dzień narodzenia (hej,kolęda!)
7.Oj maluśki
8. Anioł Pasterzom mówił
9. Gdy się Chrystus rodzi

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.