Wiemy kto wystąpi na miejskich imprezach

Pruszków

Kalendarz pruszkowskich imprez plenerowych jest już praktycznie gotowy. Udało nam się ustalić jacy artyści zagrają w tym roku na miejskich festynach.

W ciągu ostatnich 15 lat w Pruszkowie wystąpiło wielu znanych artystów. Oprócz wymienionych zespołów, na rozlicznych imprezach grali: Myslovitz, Kayah, Łzy, Wilki, Ryszard Rynkowski, Małgorzata Ostrowska, Maryla Rodowicz, Formacja Nieżywych Schabuff, Shakin Dudi, Budka Suflera, Bajm, TSA, Violetta Villas, Kombii, IRA, Kult, Krzysztof Krawczyk, Boys, Agnieszka Chylińska. A to tylko niektórzy z długiej listy. W ostatnich latach na scenie mogliśmy podziwiać Urszulę Dudziak, zespół Piersi czy legendarny London Gospel Choir.

Każdego roku mieszkańcy z niecierpliwością czekają na listę artystów, którzy będą grać na imprezach miejskich. W tym roku kalendarz „plenerówek” otworzą dwudniowe Dni Pruszkowa, które odbędą się 26 i 27 maja. Szykuje się prawdziwie wybuchowa mieszanka, bowiem pierwszego dnia na scenie zobaczymy artystów z Discopolowania, pojawi się również zespół Boys oraz New York. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piersi. Drugiego dnia imprezy możemy spodziewać się znacznie mocniejszych brzmień. Na scenie w Parku Kościuszki pojawi się zespół Nocny Kochanek. A następnie zaprezentuje się zespół Cree, w którym gra Sebastian Riedel. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast… Agnieszka Chylińska!

Kolejny koncert w plenerze odbędzie się na początku lipca. W trakcie Koncertu do Północy pruszkowskiej publiczności zaprezentuje się Sławek Uniatowski, Singing Birds oraz zespół Elektryczne Gitary. 

Natomiast na imprezie Żegnaj lato na rok zaplanowanej na wrzesień zagra legenda polskiego rocka, czyli zespół Perfect. 

W kalendarzu imprez plenerowych nie zabraknie również innych stałych już pozycji, czyli pruszkowskich Wianków, imprezy w Parku Żwirowisko pod szyldem Lato, lato, lato czeka, festynu na Gąsinie oraz podobnej imprezy na Malichach.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.