Wiemy kto wystąpi na miejskich imprezach w Pruszkowie

Impreza

Władze Pruszkowa zapowiadają likwidację niektórych imprez miejskich oraz organizację nowych wydarzeń. Jedno jest jednak pewne – jak co roku nie zabraknie koncertów. Jako pierwsi publikujemy listę artystów, których będzie można zobaczyć na pruszkowskich „plenerówkach”.

Wiemy już na pewno, że gwiazdą tegorocznych Dni Pruszkowa (25-26 maja) będzie zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Zespół odwiedził nasze miasto trzy lata temu w ramach „Lata z Radiem”. Teraz mieszkańcy ponownie będą mieli okazję posłuchać wykonania na żywo takich utworów jak „Widziałam orła cień” czy „Piosenka księżycowa”.

Kolejną gwiazdą dni miasta będzie prawdopodobnie Kasia Kowalska. Artystka w tym roku świętuje 25-lecie kariery artystycznej. Kowalska na swoim koncie ma ponad 1,4 mln sprzedanych płyt. Jej piosenki znają zarówno starsi, jak i młodsi słuchacze. Wśród tych najpopularniejszych są: „Jak rzecz”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień” czy „Bezpowrotnie”.

Kolejny artysta, który wystąpi w trakcie Dni Pruszkowa będzie Antek Smykiewcz. Artysta dał się poznać szerszej publiczności w programie „The Voice of Poland”, gdzie dotarł do finału

Na liście artystów, którzy się pojawią się w Pruszkowie (dokładne terminy występów nie są jeszcze oficjalnie podane) znaleźli się: Mateusz Ziółko oraz zespół Tulia.

Zespół Tulia będzie reprezentował Polskę na konkursie Eurovizji. Uwagę świata muzycznego artystki z zespołu zwróciły na siebie po stworzeniu nietypowej wersji utworu „Enjoy the silence” zespołu Depeche Mode. Cover w wykonani Tuli ma ponad 3,7 mln wyświetleń w serwisie youtube.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 19

19 odpowiedzi na “Wiemy kto wystąpi na miejskich imprezach w Pruszkowie”

 1. Radzio pisze:

  Pruszkow super gwiazdy, a Piastow dicho polo Slawomir. Porazka !

 2. Pruszkowianin pisze:

  Dla nowopruszkowian z wiosek, ktorzy kupuja tu mieszkania po cenach warszawskich i chca sluchac disko polo, proponuje utworzyc Festiwa Bazar 2000 na miejscu targu na Zbikowie. Zenek Martyniuk, baloniki na druciku, panska skorka, a wszystko ogrzewane palonym plastikiem i gumofilcami, jak wyszlo z kontroli Strazy Miejskiej. Haha – oto Zbikow w pigulce!

  • Koneser pisze:

   To chyba tu na tej prowincji takiej szmiry słuchacie! Od przyjezdnych się odwal. Pochwal się chociaż 1 artystą, do tego ambitnym który stąd pochodzi! Jak Zenek przyjeżdża to naród wali tabunami, zlopie piwsko i upadla się w tym sosie! Nie pozdrawiam!!!

   • acoto pisze:

    trochę późno zauważyłem ale… Koneserze nie mieszaj tego czego ludzie słuchają z miejscem pochodzenia wybitnych artystów. Jeśli chodzi o Pruszków to znam co najmniej kilkanaście osób które się tu wychowały a obecnie ciężko pracuje na ambitnych scenach, również europejskich.

  • Zed pisze:

   W pigułce to raczej zażyj swoje proszki po lekturze wysokiej kultury w Wysokich Obcasach

  • Zenon M. pisze:

   Pruszkowianin, ból czterech liter widzę. polecam maści róznej maści hahahahaha

  • Daro pisze:

   Pruszkowianin do Tworek i to juz !

 3. Bydle pisze:

  A może jacyś bogobojni artyści – w końcu mamy dobra zmianę! Może arka Noego albo ktoś inny, kto spotkał Jezusa? Albo ten idiota Pietrzak. Jest pisowski a do tego jest tak głupi, ze nawet w Julinku nie śmieszy – ale zawsze może bawić pusta sale.

 4. gość 2000 pisze:

  a na pewno będzie kasia kowalska czy nie

 5. Rado pisze:

  Szkoda ze U 2 z Bonem nie bedzie ;(

 6. Zbigniew pisze:

  A gdzie Kochanek ? 🙁

 7. Mm pisze:

  Artyści fajni więc teraz trzymajmy kciuki aby imprezy się udały.

 8. Somsiad z pasata pisze:

  A enej, a Zenek martyniuk, a Boys? Przecie to były pewnioki za panowania Jana!

  • Nostus pisze:

   Pewniaki i najwięcej ludzi na ich występy przychodziło…

  • zenek pisze:

   Akurat te zespoły były pewniakami wszędzie w okolicy. Szczególnie Enej, który podobnie jak Pectus był prawdopodobnie w każdej okolicznej gminie.

 9. raz pisze:

  tulie mamy na miejscu, w otrebusach….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły