Wielkie święto dzieci w Pruszkowie!

Pruszków

Dzień Dziecka to doskonała okazja do celebrowania święta najmłodszych. Z tej okazji także w Pruszkowie zaplanowano wiele atrakcji.

1 czerwca właśnie, od godz. 16.30 na parkingu przed Urzędem Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego, odbędzie się Ekologiczny Dzień Dziecka, na który zaprasza wszystkich Prezydent Pruszkowa, Paweł Makuch wraz z Książnicą Pruszkowską i Miejskim Zakładem Oczyszczania.

– Drogie Dzieci, zapraszam Was bardzo serdecznie na Ekologiczny Dzień Dziecka! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji! Chcemy uczcić ten wyjątkowy i piękny dzień. Zabierzcie ze sobą rodziców i dziadków, żebyście wspólnie mogli przeżywać radość z ekologicznych atrakcji – zachęca do zabawy włodarz miasta.

Clue programu będzie otwarcie ścieżki ekologicznej. Będzie tam sporo wiedzy – o czym? Przekonacie się sami! Co poza otwarciem ścieżki czeka na nas 1 czerwca? Pszczela trefa do malowania kredą, quiz z nagrodami, warsztaty ekologiczne, malowanie butelek, czy tworzenie najdłuższej łąki kwietnej.

Na imprezę zaproszono także sokolnika, który poprowadzi warsztaty na temat dzikich zwierząt. Do zdjęć chętnie będzie pozował Szczurek Jurek. Najmłodsi będą mogli spałaszować lody, ale pod warunkiem aktywnego uczestnictwa w grach i zabawach ekologicznych.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.