Wielka feta na otwarcie obwodnicy Grodziska!

Grodzisk Maz.

4 lutego o godz. 14.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Obwodnicy Zachodniej Grodziska Mazowieckiego. Z tej okazji zaplanowano wiele atrakcji!

Obwodnica Zachodnia Grodziska Mazowieckiego to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji drogowych w regionie. Wygląda na to, że wszystkie prace zakończą się w terminie i droga zostanie otwarta już 4 lutego. Dzięki niej tranzyt z centrum Grodziska będzie przekierowany na jego obrzeża, co zdecydowanie poprawi komfort życia grodziszczan.

Ale nie byłoby otwarcia tak dużej inwestycji bez odpowiedniej oprawy. Na dzień otwarcia obwodnicy zaplanowano atrakcje – w dwóch lokalizacjach. Najpierw oficjalne otwarcie drogi pomiędzy skrzyżowaniami Kraśnicza Wola – Chlebnia.

O godz. 14.00 obecni na otwarciu oficjele wraz z mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego przetną wstęgę. Ale żeby fakt ten zapadł w pamięci nie tylko mieszkańców, ale też całej Polski zaplanowano bicie rekordu Polski w przecięciu wstęgi oraz jej trzymaniu. Aby to się udało udział w próbie powinno wziąć ponad 1655 osób. Liczymy więc na obecność naszych mieszkańców oraz zaangażowanie się w to historyczne wydarzenie – zachęcają do udziału grodziscy urzędnicy.

Druga część wydarzenia odbędzie się tego samego dnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Sportowej 29. Ucztę muzyczną rozpocznie o godz. 17.00 Grodziska Orkiestra Rozrywkowa, o 18.00 wystąpi Viki Gabor, a o 20.00 na scenie zagra ENEJ. Szczegółowy program na plakacie poniżej. Wstęp na wydarzenia wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Wielka feta na otwarcie obwodnicy Grodziska!”

 1. Wilku pisze:

  Oglądałem i powiem tak, kto dla trasy pełnej samochodów ciężarowych projektuje takie ciasne ronda? Pfff, niektórzy projektanci i inwestorzy zatrzymali się w czasach, gdy ciągnik siodłowy był rzadkością.
  Niemniej oni obwodnicę już mają, Pruszków na Paszkowiankę będzie czekał kolejne 10 lat.

 2. paca pisze:

  A Duda będzie? Przeca do Asmetu przyjehał!

 3. Chałturnicy pisze:

  Wystąpić na otwarciu obwodnicy to jakiś obciach

 4. robot pisze:

  Od przecinania wstęg w Pruszkowie jest dwóch ślicznych specjalistów. Może pożyczyć?

 5. fff pisze:

  super że wzorem ogromnych poprzednich inwestycji w okolicy (jak np Autostrada A2) pozwolono przejechać po nowozbudowanej trasie rowerzystom przed wpuszczeniem na nią ruchu, szacunek

  sarkazm off

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły