Wieczorek taneczny w Pruszkowie coraz bliżej

Pruszków

Już w piątek 19 sierpnia w Parku Kościuszki w Pruszkowie ponownie usłyszymy przeboje lat 50., 60. i 70. Koniecznie zarezerwujcie swój czas i wybierzcie się na Wieczorek Taneczny!

Trzeba przyznać, że tegoroczne potańcówki organizowane w Parku Kościuszki przypadły do gustu mieszkańców. Najbliższa okazja do tego, by wybrać się na „fajfy” będzie już 19 sierpnia.

O oprawę muzyczną wieczoru zadba zespół Marcele. Kapela gra skoczną i żywiołową muzykę lat 50., 60. i 70. Nie zabraknie więc największych hitów Filipinek, Jacka Lecha, Karin Stanek czy Janusza Laskowskiego. W trakcie sierpniowej potańcówki nie zabraknie też podróży muzycznej do krainy twista.

Wyjątkowy klimat zapewnią brzmienia gitar z tamtego okresu, saksofon oraz charyzmatyczna wokalistka – Nina Kodoroska. Szykujcie się na niezapomniany wieczór – wspaniała muzyka, świetna zabawa i dużo tańca!

Impreza rozpocznie się o godz. 19.00 w piątek 19 sierpnia w Parku Kościuszki.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Wieczorek taneczny w Pruszkowie coraz bliżej”

 1. dziadek zdzisiek pisze:

  ..
  żeby to jeszcze młode kobietki umiały tańczyć… trzęsą zadem jak porażone a walc to nie walec moje panie

 2. Mark pisze:

  Tak kiedyś bywało były dechy w parku Potulickich i bylo fajnie. Ale skąd mozecie wiedzieć pruszkowiacy z rodowitych wsi.

 3. obecna... pisze:

  Tańcząc z kobietą to czysta przyzwoitość nakazuje , zdjąć czapkę…oj panowie ,panowie…

  • Xiao7 pisze:

   Oj Obecna, obecna… widać że nic na temat tańca nie wiesz. Zaprasza na występy Pruszkowiaków lub innych grup odtwarzających ludowe pieśni i tańce. Tam jakoś nakrycia głowy są. I niekiedy wykorzystywane są w tańcu. Nakrycia głowy u mężczyzn występowały już od zarania dziejów. W średniowieczu również były częścią samego tańca. Niektóre bardziej współczesne odmiany również uwzględniają nakrycie głowy u mężczyzn. Przykładem niech będzie tu Swing .

   • obecna... pisze:

    t

    Tyle wiem ile potrzeba, to potańcówka na dechach, a nie zespół, czy kapela… nie mędrkować

    • Xiao7 pisze:

     A co ma zespół Marcele (o którym mowa w artykule) czy kapela do nakrycia głowy podczas tańca? i tym bardziej potańcówka na dechach. Gdyby to był PARKIET i do tego np. Walc to zrozumiałe jest ze tu nakrycie głowy u mężczyzny nie jest mile widziane. Jedyną osobą mędrkującą jesteś Ty, bo dorabiasz Swoja własną ideologie do „potańcówki na dechach” (dokładniej na bruku) na których tym bardziej nie ma „kodeksu” co do ubioru.

     • obecna... pisze:

      Weź korepetycje z gramatyki , nie da sie tego czytać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły