Wieczorek taneczny po pruszkowsku

Pruszków

Taniec to jedna z najlepszych form aktywnego spędzania czasu. A jeśli odbywa się to na świeżym powietrzu – korzyści są podwójne. Warto zatem pojawić się na najbliższym „Wieczorku tanecznym” w Pruszkowie.

Po powiatowej „Potańcówce na dechach”, czas na „Wieczorek taneczny” zorganizowany przez władze miasta. Będzie to wieczór pełen nastrojowej muzyki retro.

Wydarzenie zaplanowano na piątek, 15 lipca, na godz. 19.00. Odbędzie się w Parku Kościuszki, przy Pałacyku Sokoła.

DO tańca przygrywać będzie formacja KAPSELL. Zespół powstał z inicjatywy Staśka Wielanka. Grają zarówno przedwojenną, jak i powojenną muzykę retro. W ich repertuarze znaleźć można także tradycyjną muzykę starej Warszawy, jak również współczesne piosenki o stolicy. Urząd zapowiada – Na dawnych “dechach” wybrzmią fokstroty, polki, tanga, walce, slowfoxy, które nie pozwolą długo pozostać poza „parkietem”.

Wybieracie się?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Wieczorek taneczny po pruszkowsku”

 1. Fgu pisze:

  Jest super!!!Jeśli komuś się nie podoba to trudno.

 2. Ola ZZ pisze:

  Idę właśnie nienormalna muzyka Zenek albo Akcent takie zespoły które zamówili są fajne ludzie się fajnie bawią a jeżeli tobie nie odpowiada i lubisz disco-polo To zorganizuj sobie własną imprezę

 3. Gość2 pisze:

  Powiatowi niszczyciele drzew urządzają chochole tańce na grobach pruszkowskiej przyrody.

 4. Anonim pisze:

  Gdyby była normalna muzyka, Zenek albo Akcent to tak.

  • Anonim pisze:

   Zenek i akcent to to samo jak ktoś lubi się dobrze zabawić to każda muzyka będzie mu pasowac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe