„Wieczór panieński- plus” w Otrębusach

Otrębusy

Już 4 czerwca w Mateczniku Mazowsze będzie można obejrzeć najnowszą sztukę komediową Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn. Nie zabraknie plejady aktorskich osobistości i przede wszystkim dobrej zabawy.

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej.

Na scenie zobaczymy Katarzyna Skrzynecka, Monika Mazur/WiktoriaGasiewska, Anna Iberszer, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk/ Stefano Tarrazzino/Paweł Góral

Poniżej zamieszczamy zwiastun spektaklu:

Sprzedaż biletów:
– kasa Zespołu MAZOWSZE, tel. 22 208 82 00/01, bow@mazowsze.waw.pl
– on line: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.bilety24.pl
– zamówienia grupowe u Organizatora: tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

OTRĘBUSY-  Sala widowiskowa Matecznika Mazowsze
Data: 04.06.2022 r. (niedziela)
Godz.: 19.00
Bilety: 120 zł

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe