Wieczór Andrzejkowy w Krainie Czardasza

Raszyn

30 listopada w Raszynie odbędzie się niezapomniane andrzejkowe spotkanie muzyczne z Arturem Banaszkiewiczem – wirtuozem skrzypiec, kompozytorem, aranżerem i niezwykłym showmanem. Publiczność zostanie „oprowadzona” po krainie czardasza i cygańskich szlagierów.

Artur Banaszkiewicz ma swoim koncie występy na największych scenach koncertowych świata. W Raszynie wykona m.in. wirtuozowskie fantazje i parafrazy znanych oraz chętnie słuchanych utworów z operetek Straussa czy Lehara, ale także takie znane przeboje jak „Oczy czarne”, „Kalinka”, „Graj piękny cyganie”. Nie zabraknie oczywiście utworu Montiego pt. „Czardasz”.

Jak zapowiadają organizatorzy tego muzycznego wydarzenia, skrzypce w rękach Artura Banaszkiewicza nabiorą niebywałej mocy, co wielu słuchaczy (zapewne większość słuchaczek) doprowadzi do istnego szaleństwa. Artyście towarzyszyć będzie Bogumiła Dziel-Wawrowska- sopran  oraz Kameralna Orkiestra Romantica.

Koncert odbędzie się 30 listopada (czwartek) godz. 19.00 w Centrum Kultury Raszyn, przy al. Krakowskiej 29A. Odbiór zaproszeń 29 i 30 listopada w godz. 17.00-19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.