Wiecznie żywa we wspomnieniach. Wieczór wspomnień o Pani Irenie Horban.

Pruszków

Irena Horban była jedną z najznamienitszych mieszkanek Pruszkowa. Już dziś, 20 października, dadzą temu wyraz wszyscy, którzy kiedykolwiek się z nią zetknęli.

Irena Horban odeszła 25 lipca tego roku. Była osobą, która wychowała niejedno pokolenie „Zaniaków” i nie tylko.

Aby uczcić pamięć wybitnej pruszkowianki, Pruszkowskie Towarzystwo Kulturalno-Naukowe zaprasza na Wieczór Wspomnień o Pani Irenie Horban.

podczas którego będziemy mogli przekazać swoje wspomnienia związane z tą niezwykłą Osobą. Mile widziani uczniowie Pani Profesor, tym bardziej, że spotkanie odbędzie się w LO im. T. Zana, z którym to Pani Irena była związana przez wiele lat. Spotkanie organizujemy w dniu imienin Pani Horban – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Wszyscy, którzy chcieliby podzielić się swoimi wspomnieniami, będą mogli to zrobić podczas spotkania 20 października o godz. 17.30 w Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana w Pruszkowie (ul. Daszyńskiego 6).

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wiecznie żywa we wspomnieniach. Wieczór wspomnień o Pani Irenie Horban.”

  1. Jacenty pisze:

    Już lepiej zrobić wieczorek dla Tanecznego Tymoteusza chłopak jest zdolny i ambitny.

  2. Oleg pisze:

    Pokolenie zaniaków- Harvard normalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły