Więcej niż inwestycja. Kolejna odsłona „Kina Letniego #KierunekCPK”

Region

W najbliższy piątek w Teresinie odbędą się kolejne seanse filmowe w ramach cyklu wydarzeń „Kino Letnie #KierunekCPK”. Plenerowe pokazy filmów to też okazja do rozmów i wymiany poglądów na temat inwestycji z przedstawicielami spółki Centralny Port Komunikacyjny.

Piątkowy letni wieczór, wygodne leżaki, dobry film i poczęstunek – takie atrakcje czekają na wszystkich zainteresowanych na terenie gminy Teresin już w najbliższy piątek, 30 lipca, przy alei 20-lecia 5A (naprzeciwko stadionu GOSiR).

Pokazy filmowe to część akcji „Kino Letnie #KierunekCPK”, którą spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje dla mieszkańców. Podczas seansów uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami CPK i zadania pytań na temat inwestycji. To wyraźne wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych mieszkańców, którzy wyrażają zainteresowanie trwającymi przygotowaniami do budowy CPK.

– Konsekwentnie stwarzamy okazje do spotkań w gronie rodziny, sąsiadów czy znajomych, ponieważ bardzo zależy nam na dobrych relacjach z mieszkańcami. Takie spotkania są okazją do rozmowy w mniej oficjalnej atmosferze, poznania oczekiwań mieszkańców i do udzielenia odpowiedzi na niektóre pytania – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji w spółce CPK.

Podczas wydarzenia będą obecni pracownicy CPK z różnych obszarów inwestycji. Specjaliści są otwarci na wszystkie pytania czy uwagi i zrobią wszystko, aby żadne nie pozostało bez odpowiedzi. Eksperci będą dostępni na pół godziny przed pierwszym seansem i w przerwie między filmami.

Podczas pierwszego pokazu o godz. 17:00 będzie można zobaczyć film animowany „Kung Fu Panda 3”, natomiast o 19:00 „Tajemniczy Ogród” (2020).

W tej chwili na terenie przyszłej inwestycji CPK dzieje się bardzo dużo, np. trwa Program Dobrowolnych Nabyć oraz prowadzone są zaawansowane badania przyrodnicze i terenowe. Spółka CPK jest w stałym kontakcie z mieszkańcami, samorządowcami i z Radą Społeczną ds. CPK. Pokazy filmowe w ramach inicjatywy Kino Letnie #KierunekCPK, które odbywają się jednocześnie, to wakacyjna propozycja spółki CPK dla mieszkańców do spędzenia wolnego czasu.

O kolejnych seansach w ramach Kina Letniego #KierunekCPK” będziemy informować na bieżąco.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Więcej niż inwestycja. Kolejna odsłona „Kina Letniego #KierunekCPK””

  1. zgred pisze:

    Coś w rodzaju kiełbasy wyborczej. Władza brata się z ludem. Festyny Trybuny Ludu i takie tam… Skąd my to znamy ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły