Widzowie przeszli przez „Próby ognia”

Pruszków

W chłodny (jak na wakacje) miniony niedzielny wieczór mieszkańcy Pruszkowa mogli rozgrzać się na kolejnym już seansie Kina Letniego. Akcja filmu „Więzień labiryntu: Próby ognia” spowodowała, że atmosfera stała się gorąca.

Pruszkowskie Kino Letnie co tydzień serwuje kino pełne emocji. Tym razem nie lada gratka czekała na fanów młodzieżowego kina science fiction. Widzowie, nie tylko młodzi, mogli obejrzeć drugą cześć filmu „Więzień labiryntu”. Thomas i jego kompani po wydostaniu się z labiryntu liczyli, że dotarli do świata, w którym nie będą musieli uciekać. Okazało się jednak, że ci, którzy ocalili przyjaciół wcale nie mają tak dobrych intencji jak się początkowo wydawało. Grupa nastolatków z Thomasem na czele musi ponownie uciekać i szukać nowych sojuszników. Kłopot w tym, że nie każdy z przyjaciół Thomasa podziela jego wolę walki o wolność. Zdrajcą okazuje się jedna z najbliższych mu osób – Teresa. Na niedzielnym seansie mimo chłodu był komplet widzów. Przydały się ciepłe bluzy i koce. 

Teraz przed miłośnikami dobrego kina chwila wytchnienia. W najbliższą niedzielę 24 lipca seansu pod chmurką nie będzie. Zapraszamy za to do Parku Kościuszki na organizowany przez miasto „Koncert do północy”. Więcej tutaj
Natomiast kolejny seans w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego już 31 lipca!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Wstęp na wszystkie projekcje w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego jest bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758