Widzowie jak zwykle nie zawiedli

Pruszków

Kapryśna pogoda i ulewa, która przeszła nad Pruszkowem w sobotę nie wystraszyła widzów Pruszkowskiego Kina Letniego, który licznie pojawili się na seansie.

Aura w sobotnie popołudnie nie napawała optymizmem. Ciemne chmury, które pojawiły się na niebie zwiastowały ulewę i burzę. Jeszcze o godz. 20.00 z nieba lały się strugi deszczu. Jednak tuż przed seansem Pruszkowskiego Kina Letniego niebo się wypogodziło i pojawiły się pierwsze gwiazdy.

Pogoda nie była dla widzów PKL przeszkodą. Mieszkańcy Pruszkowa nie zawiedli. Zaopatrzeni w ciepłe koce i bluzy licznie zjawili się na seansie. Było warto, bowiem atmosfera była niezwykle gorąca. Na dużym ekranie wyświetlony został film „Klucz do wieczności”.

Widzowie z zapartym tchem śledzili losy Damina (Ryan Reynolds) miliardera, którego umysł i świadomość trafiły do młodszego o kilka dekad ciała nieznanego mężczyzny. Damian zyskał nowe życie a, jego dawna tożsamość została pogrzebana wraz z dawnym ciałem. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Damiana zaczęły nawiedzać niepokojące wizje i obrazy dotyczące przeszłości jego dawcy. Jak skończyła się ta historia? Jeśli odwiedziliście PKL to już wiecie!

Z naszej strony zapraszamy już na kolejny sobotni seans pod chmurką. Startujemy standardowo o godz. 21.30.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe