Wianki z dobrą pogodą

Pruszków

Niedziela z Wiankami. Mieszkańcy Pruszkowa korzystali z atrakcji, które czekały na nich w Parku Potulickich. Co ważne, dopisała pogoda, a więc można było w pełni się zregenerować.

Było coś dla ducha i dla ciała. Idealne połączenie, które pozwoliło mieszkańcom Pruszkowa odetchnąć i naładować akumulatory. W Parku Potulickich miło czas mogły spędzić całe rodziny. Na najmłodszych czekały liczne konkursy i zabawy. Radości nie było końca.

Nieco starsi mogli obserwować akrobacje rowerowe czy też pokazy akrobatyki oraz sportów walki. Na imprezie pojawił się również Żbik, czyli miejska maskotka. Zainaugurowano również sezon kajakowy. Wianki to także koncerty. Na scenie zaprezentowała się m.in. Kasia Lesing i Jamrose. Mieszkańcy Pruszkowa mogli rozerwać się podczas zabawy na dechach.

Spore zainteresowanie wzbudziły motocykle. Na placu Jana Pawła II można było podziwiać wspaniałe modele. Warto dodać, że pruszkowski klub Nornica w tym roku świętuje 40-lecie istnienia. Motocykliści ruszyli również w trasę i przemieszczali się ulicami miasta. Przejazd tylu motocykli wzbudził zainteresowanie przechodniów.

Pogoda dopisała, a więc wszystko musiało się udać. Świetny klimat panujący w Parku Potulickich sprawił, że wiele osób będzie wracało wspomnieniami do tego dnia. Wianki 2016 za nami.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.