Weź udział w teście i zgarnij nagrody

Pruszków

W ramach tegorocznych Dni Pruszkowa organizowany jest test wiedzy o mieście. Do wygrania cenne nagrody.

Test wiedzy o Pruszkowie to jedna z atrakcji jaką przygotowało miasto Pruszków. Tegoroczne dni miasta, ze względu na sytuację epidemiologiczną i obowiązujące obostrzenia prowadzone są online.

Od godziny 12.00 do północy można rozwiązywać test wiedzy o Pruszkowie. – Dla chętnych przygotowaliśmy 50 pytań i atrakcyjne nagrody! Przewidywany czas rozwiązania testu to 50 minut. Do testu można podejść tylko raz – informują organizatorzy.

Dlaczego warto wziąć udział w zabawie? Do wygrania są ciekawe nagrody m.in. tablet, słuchawki bezprzewodowe, bezprzewodowy głośnik.

Test można rozwiązać tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Weź udział w teście i zgarnij nagrody”

  1. Jola pisze:

    Oszukiwać można było jak z nut. Zrobić za kogoś, spisać pytania i rozwiązać poprawnie za siebie. Na żywo rok temu to było coś. Teraz to parodia.

  2. Jurek pisze:

    Dziadostwo. Tylko sprzyjało oszukiwaniu i kombinowaniu. Internetowy test wiedzy. No ale co się dziwić, Pruszków i wszystko jasne, zero dopracowania tylko pozory

  3. Tak.mark@neo.pl pisze:

    Jestem najlepsiejszy i w lidrze robie zakupy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły