Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenia do kina Helios w Blue City!

Kino

Już wkrótce obchodzić będziemy Dzień Kobiet! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 podwójne zaproszenia na wybrany seans w stołecznym kinie Helios w Blue City.

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Wybranie odpowiedniego prezentu to dla wielu panów nie lada wyzwanie. Doskonałym pomysłem na upominek jest wręczenie kobiecie zaproszenia do najnowocześniejszego kina Helios na wybrany film z repertuaru!

Szczególnie polecamy komedię romantyczną „Całe Szczęście” z Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka, niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Dla Czytelników portalu WPR24.pl wspólnie z kinem Helios przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na dowolny seans kinowy. Jak je zdobyć? Bilety trafią do pierwszych trzech osób, które w środę (6 marca) o godz. 13.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kino Helios”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu).

LISTA NAGRODZONYCH:
Ernest Koseski
Ewa Świeczkowska
Sylwia Brzozowska

 

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.