Weekend na dożynki w Brwinowie

Brwinów

Brwinowskie dożynki odbędą się dopiero 25 sierpnia przyszłego roku, jednak burmistrz gminy już poinformował kto będzie gwiazdą wieczoru tego wydarzenia. Na scenie wystąpi zespół Weekend!

Współczesne dożynki łączą w sobie charakter świecki, religijny oraz ludowy. Zawsze głównym punktem jest zabawa z okazji zakończenia zbiorów i tym na co czekają mieszkańcy poszczególnych gmin są koncerty. W ostatnich latach brwinowskie święto plonów obfituje w gwiazdy muzyki disco polo. Podczas przyszłorocznych dożynek nie będzie inaczej, bowiem przed publicznością wystąpi zespół Weekeend, znany przede wszystkim z utworu „Ona tańczy dla mnie”.

Choć do imprezy pozostało jeszcze wiele czasu, to burmistrz już zaprosił swoich mieszkańców do wspólnej biesiady. – Nie pomyślcie tylko sobie, że jestem straszną gadułą i żadna tajemnica mnie się nie trzyma… – co to, to nie! Zapewniam, że potrafię trzymać język za zębami! Jednak, jak miałbym się nie podzielić ze swoimi dobrymi znajomymi informacją, że w czasie przyszłorocznych Dożynek Gminnych w Brwinowie wieczorem w sobotę 25 sierpnia 2018 r. zagra zespół Weekend? No – powiedzcie tylko – jak miałbym to przemilczeć? – pisze na facebooku Arkadiusz Kosiński, burmistrz gminy Brwinów.

Przypomnijmy, że w tym kończącym się roku podczas dożynek w Brwinowie pojawiła się legenda muzyki disco polo – Bayer Full. Natomiast rok temu mieszkańcy mogli bawić się podczas koncertu zespołu Boys, a dwa lata temu wystąpił zespołu Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.