Warsztaty robienia latawców i targ książkowych moli

Uncategorized

Szukasz ciekawych książek? A może chciałby znaleźć płytę z dobrą muzyką? A może planujesz „przewietrzyć biblioteczkę i zrobić miejsce na nowe tytuły? Jeśli tak to koniecznie wybierz się na grodziski „Targ Moli”.

– „Targ Moli” to wydarzenie zarówno dla prawdziwych bibliofilów i koneserów literatury, jak i tych, którzy z książkami do tej pory nie byli zbytnio zaprzyjaźnieni – zachęcają organizatorzy.

Targ ponownie odbędzie się pod chmurką. Wersja plenerowa bardzo spodobała się mieszkańcom więc i tym razem „mole mogą przylecieć” do Parku Skarbków.

Z okazji Dnia Dziecka organizatorzy postanowili zrobić niespodziankę najmłodszym. W samo południe odbędą się warsztaty robienia latawców!

Jeśli jesteście zainteresowani sprzedażą swoich książek i płyt to koniecznie zgłoście się do Poczekalni PKP by zarezerwować miejsce! Można to telefonicznie 22 463 46 34 lub za pośrednictwem facebookowego profilu. Stoiska są bezpłatne. 

Targ moli startuje 3 czerwca o godz. 11.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10467

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4133

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3073

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2902