Warszawski Park Fontann startuje w majówkę!

Region

Jeśli w długi majowy weekend nie możecie sobie pozwolić na wyjazd za miasto to pomyślcie o ciekawym spędzeniu czasu w okolicy. Podsuwamy Wam pomysł – wybierzecie się do Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie.

Warszawskie fontanny do „życia” powracają w majówkę. Pierwszy pokaz będzie można zobaczyć już 1 maja o godz. 21.30. – W tym roku uczestnicy podążą śladami bohaterów największych produkcji wytwórni Disney, która obchodzi swoje stulecie. Podczas 30-minutowej animacji będzie można posłuchać takich hitów, jak „Kolorowy wiatr” z Pocahontas, „Hakuna Matata” z Króla Lwa i „Mam tę moc” z Krainy lodu. Widzowie wypłyną też poza rafę z Vaianą, odwiedzą rodzinę Madrigal w Naszym magicznym Encanto, popłyną z prądem z bohaterami Gdzie jest Nemo i poznają Herkulesa w starożytnej Grecji. A to wszystko w towarzystwie tańca fontann i projekcji laserowych – informuje stołeczny ratusz.

Jeśli nie dacie rady pojawić się na inauguracyjnym pokazie to nic straconego. Wodne widowisko będzie można zobaczyć również w kolejne dni długiego weekendu (do 3 maja włącznie) również o godz. 21.30.

Multimedialny Park Fontann będzie działał do końca września pokazy będą odbywać się w każdy piątek i sobotę. Od maja do lipca pokazy w piątki i soboty będą odbywać się o godz. 21.30, w sierpniu o godz. 21.00 a we wrześniu o godz. 20.30.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe