Warsaw Comic Con już w ten weekend

Nadarzyn

Plejada gwiazd z Pamelą Anderson na czele, strefa Star Wars, wielka Gala Cosplay – to tylko część z długiej listy atrakcji jaka czeka na gości festiwalu Warsaw Comic Con, który odbędzie się już w ten weekend w Nadarzynie w Ptak Warsaw Expo!

Przed nami druga już edycja festiwalu Comic Con. W dniach 24-26 listopada do Nadarzyna zjadą miłośnicy komiksów, seriali, książek, filmów i gier oraz szeroko rozumianej pop kultury. I nie będą narzekać na nudę bowiem organizatorzy przygotowali dla nich szereg atrakcji.

Oczywiście najważniejszą częścią imprezy będą spotkania z gwiazdami. Do Nadarzyna przyjedzie aż 17 osobistości ze świata seriali i filmu. Sporo powodów do zadowolenia będą mieli miłośnicy serialu „Gra o Tron”, bowiem ten serial będzie reprezentować ekipa pięciu aktorów, na której czele będzie Jack Gleeson, odtwórca roli Joffrey’a Baratheona! Na festiwalu pojawią się również m.in. Holland Roden (odtwórczyni roli Lydii Martin) z „”Teen Wolf”, ulubieniec nastolatek Michael Malarkey (Enzo) z „Pamiętników Wampirów”, Andrew Scott (Jim Moriarty) Scherlock czy Kevin McNally znany z roli Gibbsa z cyklu filmów „Piraci z Karaibów”.

Jedną z najbardziej znanych gwiazd jaką będzie można spotkać na Warsaw Comic Con jest Pamela Anderson! Ikona lat 90. i gwiazda serialu „Słoneczny Patrol” spotka się z fanami, będzie odpowiadać na ich pytania, pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy.

Oprócz spotkań z gwiazdami na odwiedzających Warsaw Comic Con czekać będzie całe mnóstwo innych atrakcji, w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, koncert zespołu Percival, wystawy rysowników oraz  Strefy tematyczne: Star Wars, Jurrasic Park, Gry o Tron, Harry’ego Pottera PostApo i Wioska Wikingów.

Szczegółowe informacje na temat imprezy, harmonogramu gwiazd i biletów znajdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.