Walentynkowy Maraton Filmowy w Grodzisku

Kino

Szukasz pomysłu na spędzenie Walentynek? A co powiesz na maraton filmowy? Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna Grodziska Mazowieckiego zaprasza na Walentynkowy Maraton Filmowy.

Maratony filmowe w Grodzisku Mazowieckim cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie ma się więc co dziwić, że z okazji Walentynek Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna postanowiła zorganizować maraton filmowy dla zakochanych.

Co zobaczymy na ekranie kina Centrum Kultury? Dla par przygotowano „trylogię” w postaci wszystkich części filmu „Planeta Singli”. Komedie romantyczne idealnie przecież pasują do Walentynek!

Pokaz filmowy to jednak nie wszystko. – Oprócz filmowych hitów, zapraszamy na konkurs z nagrodami. A przed rozpoczęciem maratonu zapraszamy do stoiska firmy NU SKIN, gdzie oferowane będą drobne konsultacje kosmetyczne oraz prezentowane będą najnowsze produkty tej marki – zachęcają organizatorzy.

Maraton startuje o godzinie 18.00 oczywiście w Walentynki. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasach kina lub system rezerwacji online dostępny na stronie centrumkultury.eu

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.