Walentynki w Mediatece

Impreza

Kolejna propozycja na ciekawe spędzenie walentynek z drugą połówką płynie od grodziskiej Mediateki. Tu walentynki będą nietypowe, bo literackie!

Literackie Walentyki w Mediatece to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić dzień zakochanych nieco inaczej. Na gości Mediateki czekać będzie recital w wykonaniu Margity Ślizowskiej. – 14 lutego organizujemy w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim Literackie Walentynki. Podczas ich trwania wystąpi niezwykła kobieta, gwiazda Margita Ślizowska – zachęcają organizatorzy. — Na uczestników spotkania czeka też słodka przekąska i lampka czerwonego wina. Na wydarzenie zapraszamy zakochane pary dorosłych – dodają.

Zatem jeśli szukacie pomysłu na spędzeni walentynkowego wieczoru ze swoją drugą połówką to polecamy ofertę grodziskiej Mediateki. Warto się jednak spieszyć. Wejściówki na to wydarzenie dostępne są tylko w dniach 1-7 lutego w godzinach pracy Mediateki. Koszt to zaledwie 30 zł od pary.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.