W weekend świąteczne jarmarki

Region

Święta coraz bliżej. Ich atmosferę będzie można poczuć podczas weekendowych jarmarków i kiermaszów, a przy okazji kupić niebanalne ozdoby i prezenty.

Na piąty już jarmark produktów regionalnych i rzemiosła artystycznego zaprasza w weekend do swojej siedziby zespół Mazowsze. W Mateczniku przy ul. Świerkowej w Otrębusach pojawią się kramy z rozmaitą, świąteczną ofertą. Będzie można je odwiedzić w sobotę i niedzielę od godz. 13.00. Wstęp jest bezpłatny. Jarmarkowi towarzyszyć będą koncerty na sali widowiskowej, ale udział w nich wymaga zakupu biletu.

W sobotę, 15 grudnia, jarmark pojawi się też w Piastowie (w godzinach 10.00-18.00 na parkingu pod wiaduktem od strony ul. Lwowskiej/Hallera). – Piastowski Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko stoiska, ale również ciekawy program artystyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Planujemy występy artystyczne i konkursy. Będzie świąteczna choinka, szopka bożonarodzeniowa i świąteczny klimat. Mamy potwierdzenie, że Piastowski Jarmark Bożonarodzeniowy odwiedzi św. Mikołaj, z którym będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie – zachęcają organizatorzy. Wstęp oczywiście wolny.

W Grodzisku na kiermasz można wybrać się w niedzielę. Stoiska będą czekać w godz. 11.00-17.00 w Poczekalni PKP na grodziskim dworcu kolejowym.

A jeśli chcecie połączyć zakupy z dobrym uczynkiem, to przyjdźcie w środę, 19 grudnia, na kiermasz i jasełka połączone ze zbiórką pieniędzy dla Michała, mieszkańca Pruszkowa, który walczy z groźną odmianą rana. Szczegóły znajdziecie tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.