W Pruszkowie odnajdziesz „tamte prywatki”

Pruszków

Już niebawem, w Parku Sokoła w Pruszkowie, rozbrzmią muzyczne hity z lat 70., 80., 90., i 00. 10 lipca odbędzie się „Międzypokoleniowa potańcówka w parku”.

Starosta Pruszkowski, Krzysztof Rymuza oraz Rafał Sieradzki, Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego zapraszają na nietuzinkową imprezę. Będzie w niej nuta nostalgii – impreza nawiąże do imprez organizowanych na „dechach”. Tych już nie ma, ale organizatorzy postarają się zapewnić klimat „tamtych prywatek”.

Największe hity czterech dekad, zaczynając od lat 70., wykona kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra. Wcześniej będzie można się podszkolić przed potańcówką na warsztatach tanecznych z UKS Top Dance. Tańce rozpocznie zespół Szafa Gra – rozgrzeją Was takimi numerami, jak „Gdzie ci mężczyźni”, czy „Prawy do lewego”. Po koncercie zaplanowano dalszą zabawę przy muzyce DJ-a.

Impreza rozpocznie się 10 lipca o godz 17.00. Planowane zakończenie – godz. 21.00

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.