„W Grodzisku na letnisku”

Grodzisk Maz.

Długi czerwcowy weekend to doskonały moment na organizację imprez plenerowych. Kolejna szykuje się w Grodzisku Mazowieckim – a jest okazja do świętowania.

Już 19 czerwca Park Skarbków zamieni się w XIX-wieczne letnisko. Letnie toalety elegantek z epoki, bicykle, automobile – to wszystko pojawi się już od godz. 12.00.

Czeka na nas wiele atrakcji. Będzie pokaz hippiczny, koncert zespołu Ferajna Jastrzębskiego, pokaz bicykli, zabytkowe auta, a także fotobudka i kawiarenka wiedeńska. Ponadto zaplanowano warsztaty plastyczne, popisy gimnastyczne, pokazy magii mistrza Łukasza Podymskiego. Gwoździem programu będzie koncert Straussowski w wykonaniu solistów i Zespołu Kameralnego „Amabile”. W samo południe, na otwarcie festynu, odbędzie się również uroczyste otwarcie tężni.

Jeśli zatem nie wiecie jak zakończyć długi czerwcowy weekend, możecie go zakończyć w wehikule czasu. Kulturalnie, ale i z przytupem!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.