W Grodzisku będzie można „Zgotować uśmiech na święta”

Grodzisk Maz.

Władze Grodziska Mazowieckiego wraz z Biblioteką Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki i Zespołem Szkół Specjalnych im. H. Szczerkowskiego zapraszają do udziału w akcji charytatywnej „Zgotuj uśmiech na święta”.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas – można obdarowywać się prezentami lub… uśmiechami. W sobotę, 26 listopada, w godz. 15.00-17.00 grodziska Mediateka zmieni się w miejsce pełne uśmiechów. A to za sprawą charytatywnej, rodzinnej zabawy „Zgotuj uśmiech na święta”.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zakupić wejściówki w cenie 30 zł. A będą to nie byle jakie bilety – książki „Zgotujmy sobie książkę”. Jedna książka to bilet rodzinny dla 1 dorosłego i maksymalnie 3 dzieci. Dochód ze sprzedanych wejściówek zostanie przeznaczony na dzieci z grodziskiej Szkoły Specjalnej. Książkę będzie można zachować dla siebie (jako pozycja obowiązkowa do przeczytania w czasie wolnym) lub bliskich (jw.).

Co po kupnie „biletu”? Będzie można wziąć udział w spotkaniu i warsztatach piernikowych z bohaterami książki „Zgotujmy sobie książkę”.

Będą też warsztaty kreatywne, podczas których będzie można stworzyć lampiony, aniołki, bombki, gwiazdy, kalendarze adwentowe, wieńce świąteczne i łapacze snów. Nie zabraknie też miejsca na nowoczesne DIY. Odbędą się warsztaty – świąteczne ozdoby z wykorzystaniem długopisów 3D. Przewidziano także animacje dla najmłodszych.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.