W co się ubrać? Stylistka doradzi!

Nadarzyn

Kobiety otwierają szafę i szeroko rozkładają ręce, bo nie mają, co na siebie włożyć. To odwieczny problem. Jak go rozwiązać? 26 kwietnia w Nadarzynie stylistka Agata Dominik udzieli kilku wskazówek.

Nie da się ukryć, że kobiety kochają ubrania. Z wzajemnością. Gdy kobieta wpada w szał zakupowy, mężczyzna stara się ukryć gotówkę i karty płatnicze. Półki w szafach pękają od nadmiaru ubrań, jednak płci pięknej nigdy za wiele. Bo kobieta musi dobrze wyglądać! – z tym argumentem nie można dyskutować.

Czasami pojawia się rozpaczliwe wołanie „ratunku” i  nadzieję na uzyskanie pomocy. 26 kwietnia w bibliotece publicznej w Nadarzynie zjawi się znana stylistka i autorka książki „Po drugiej stronie lustra” Agata Dominik. Panie będą mogły liczyć na wiele cennych rad, a i dla panów znajdzie się coś ciekawego. – „Aby nigdy nie mówić: nie mam co na siebie włożyć!” – to motto Agaty Dominik, która od lat podpowiada jak się ubierać, aby czuć się ubraną, a nie przebraną. W trakcie spotkania dowiemy się o tym co ważne  w pracy stylistki i personal shoppera. Być może nasz gość uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi pewne ciekawostki oraz zasady rządzące branżą modową. Z pewnością nie zabraknie czasu na konkretne porady, sugestie i podpowiedzi do wykorzystania na co dzień. Na spotkanie zapraszamy nie tylko Panie… – zachęcają do udziału w spotkaniu organizatorzy.

Stylistka wyznaje zasadę „moda jest dla nas, a nie my dla mody”. Z pewnością dla wielu osób spotkanie z Agatą Dominik może być inspirujące. Stylistka zjawi się już 26 kwietnia o godz. 17.30 w bibliotece publicznej w Nadarzynie. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.