Voo Voo na 35-lecie z koncertem w Pruszkowie

Pruszków

Już 28 maja w Pruszkowie wystąpi zespół Voo Voo. Zespół w tym roku obchodzi 35-lecie i z tej okazji przygotował specjalne aranżacje swoich największych przebojów, które będzie można usłyszeć w trakcie koncertu.

Koncerty Voo Voo w 2022 roku nie będą zwykłą prezentacją kultowych piosenek. To będą wieczory oparte na drobiazgowym doborze kompozycji zawartych na albumie „Nabroiło się” (2021). Na tej płycie Wojtek Waglewski zdołał podsumować historię grupy, jej najważniejsze momenty i najbardziej udane eksperymenty, od których zespół nigdy nie stronił.

Voo Voo od zawsze wymykał się łatwym definicjom. Przez 35 lat stworzył niezapomniane hity, które cieszą kolejne pokolenia słuchaczy. W ramach jubileuszu Voo Voo zaprezentuje odświeżone aranżacje swoich największych i najważniejszych przebojów.

 

Start: 28.05 godz. 20.00
Miejsce Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
Bilety: biletyna.pl kupbilecik.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.