Vito Bambino w Pruszkowie. Dostępne ostatnie bilety

Pruszków

Już 14 maja w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbędzie się koncert Vito Bambino. Uwaga dostępne są już ostatnie bilety na to wydarzenie.

Vito, a właściwie Mateusz Dopieralski to aktor znany głównie z niemieckich produkcji czy scen teatralnych na których występował głównie będąc młodym, początkującym artystą. Vito Bambino wśród polskiej publiczności jest rozpoznawany przede wszystkim jako piosenkarz. To właśnie dzięki muzyce stał się popularny w Polsce. Jego głos jest nam dobrze znany przede wszystkim z utworów zespołu Bitamina, którego jest wokalistą. Rozgłos dały mu również współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow czy Jan-rapowanie.

Utwory nagrywane z artystami z różnych gatunków muzycznych pozwoliły mu pokazać się wielu różnym grupom odbiorców. Muzyka Vito Bambino to przede wszystkim indie rock, indie-pop, hip-hop czy ogólnie pojęta muzyka alternatywna. W ramach projektu „Wszystko mi mówi” razem z Sanah, Arturem Rojkiem i Kwiatem Jabłoni przygotował własną interpretację utworu Skaldów – „wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Rosnąca popularność artysty przyciąga wielu fanów na jego występy.

Start godz. 20:30
Bilety są dostępne tutaj i tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Vito Bambino w Pruszkowie. Dostępne ostatnie bilety”

 1. RTL pisze:

  Ja znam niemieckie produkcje!
  Ale to wygląda zupełnie inaczej.
  Chyba, że RTL kłamie…
  Tam nie ma żadnego bambino…

 2. Abelard Giza w Pruszkowie pisze:

  Wysyp darmozjadów i rozmaitej maści śmiesznych P A J A C Ó W .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły