VII Jarmark Bożonarodzeniowy z zespołem „Mazowsze”

Region

Już po raz siódmy zespół „Mazowsze” zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy „Święta za pasem”.

Zespół „Mazowsze” zaprasza wszystkich w najbliższy weekend na Jarmark Bożonarodzeniowy. Na wszystkich gości czekać będą wystawcy z całej Polski, którzy zaprezentują rękodzieło artystyczne oraz produkty regionalne. Jarmark „Święta za pasem” to doskonała okazja na zakup gwiazdkowych prezentów oraz przysmaków, których nie może zabraknąć na świątecznym stole. Wstęp na jarmark jest bezpłatny. W sobotę 11 grudnia jarmark startuje o godz. 12.00, a w niedzielę 12 grudnia o godz. 10.30.

W programie wydarzenia znalazły się również warsztaty w Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”, podczas których będzie okazja nie tylko wykonać ozdoby świąteczne, ale także poznać zwyczaje bożonarodzeniowe z różnych regionów Polski. Zapisy na warsztaty odbywają się pod nr tel: +48 22 208 87 00 lub 605 501 770 oraz mailowo: kontakt@karolinmazowsze.pl

Jarmarkowi, jak co roku, towarzyszyć będą spektakle. Tym razem „Betlejem Polskie” w wykonaniu PZLPiT „Mazowsze” zobaczymy w sobotę o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 12.00 i 17.00. Bilety na przedstawienia do nabycia w kasie zespołu i na naszej stronie internetowej www.mazowsze.waw.pl.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.