Urodziny Świnki Pepy w Pruszkowie!

Pruszków

Jeśli wasze dzieci kochają Świnkę Pepę to nie możecie ominąć tego wydarzenia! Już 2 października w Pruszkowie wyjątkowy spektakl teatralny, w którym zobaczymy popularną świnkę i jej przyjaciół!

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka! Po raz pierwszy w Polsce na żywo. Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny. Wielka Niespodzianka!

Dziś dzień urodzin Świnki Peppy. Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą – Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz. Spektakl pełen śpiewu, tańca i niespodzianek będzie angażował młodą publiczność, tak aby wraz rodzinką Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć najważniejszą z nich „Wielką Niespodziankę”. CZAS TRWANIA SPEKTAKLU 75 minut w tym 15 minutowa przerwa

Świnka Pepa i przyjaciele Pruszków odwiedzą już 2 października. Widowisko w CKiS w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4) będzie prezentowane aż 3 razy w godzinach 10.00, 13.00 i 16.00. Bilety już od 35 zł.

Bilety na godz. 10.00 dostępne na www.KupBilecik.pl
Bilety na godz. 13.00 dostępne na www.KupBilecik.pl
Bilety na godz. 16.00 dostępne na www.KupBilecik.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.