„Uprowadzona 3” w ramach Kina Letniego

Pruszków

Już dziś o godzinie 21.30 kolejny seans Pruszkowskiego Kina Letniego! Tym razem kinomani zobaczą francuski film sensacyjny „Uprowadzona 3”.

Kim jest Bryan Mills? To były szpieg, który przez lata eliminował najniebezpieczniejszych ludzi na świecie. Mimo nietypowego fachu Mills (Liam Neeson) założył rodzinę. Ma córkę i żonę, choć jest już po rozwodzie. Kłopot w tym, że przestępcy również wiedzą, że ma rodzinę… W pierwszej części Mills odzyskał z rąk porywaczy córkę Kim (Maggie Grace). W drugiej razem z byłą żoną Lenore (Famke Janssen) został schwytany i uwięziony w Stambule. Tu z odsieczą przyszła właśnie Kim. Wydawać by się mogło, że większe zło spotkać ich nie mogło…

A jednak. W trzeciej części „Uprowadzonej” Mills znów będzie musiał korzystać ze swoich umiejętności. Tym razem nie tylko on będzie ścigał przestępców. Gdy ginie jego była żona Lenore, to właśnie Bryan staje się głównym podejrzanym. Tropiąc morderców, sam musi uciekać przed policją, która pod wodzą detektywa Francka Dotzlera (Forest Whitaker) depcze mu po piętach. Czy Millsowi uda się wymierzyć sprawiedliwość? Czy oczyści się z zarzutów? Czego chce od niego rosyjski gangster Oleg Malankow? I w końcu: jaką rolę w tym wszystkim odegrał Stuart, nowy partner Lenore?

Początek seansu pod chmurką o godz. 21.30. Na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie stanie ogromny pneumatyczny ekran. Wystarczy zabrać znajomych, rodzinę, koc i przepis na spędzenie atrakcyjnego wieczoru gotowy! Organizatorzy zadbali, aby każdy film w komfortowych warunkach mogło obejrzeć kilkuset widzów. Wstęp na wszystkie projekcje w ramach Kina Letniego jest bezpłatny. Podczas seansów można też przynosić dary (przybory szkolne) na naszą akcję „Kolorowa Wyprawka”.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.