Udany pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego

Pruszków

Za nami kolejna sobota z Pruszkowskim Kinem Letnim. I jak przystało na cykl „Lato z polską komedią” nie zabrakło wesołych gagów, śmiechu i niespodzianek.

Sylwester w lecie? Czemu nie! Łucja, Korba Monia i Gośka to cztery przyjaciółki i jak cztery żywioły różnią się od siebie diametralnie. Każda ma inne problemy, ale znajduje ogromne wsparcie w pozostałych. Od 25 lat dziewczyny organizują sylwestra w środku lata. To moment, w którym je poznajemy i śledzimy ich perypetie przez cały rok. A w ciągu tych 365 dni wydarzyło się wiele.

Kultowa komedia „Lejdis” z Magdaleną Różczką, Edytą Olszówką, Anną Dereszowską oraz Izabelą Kuną przyciągnęła na sobotni wieczór do Pruszkowskiego Kina Letniego szereg widzów. Wesołe gagi i śmieszne dialogi sprawiły, że cała widownia zanosiła się salwami śmiechu. To jednak nie wszystko. Na widzów czekała niespodzianka od Miasta Pruszków i firmy Bell.

Kolejny pokaz już 10 sierpnia. Szykujcie się na maraton filmowy! Na ekranie zobaczymy dwie części filmu „Killer”. Widzimy się za tydzień o 20.30 w Parku Kościuszki.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Udany pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego”

  1. Maks pisze:

    A czemu tak oceniasz? Mogę mieć takie zdanie a ocenianie czyjegoś mózgu czy zachowań to jest obrażanie. Jesteś nadal pewny, że chcesz obrażać? To jest bardzo nieładne zachowanie. Takie pokazywanie tego co masz w majtach.

  2. Maks pisze:

    Repertuar kina letniego przypomina już nawet nie ogrzanego kotleta a takiego który zdążył się przetrawić , wypaść, i być kolejny raz usmażony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły