Takiej imprezy w Pruszkowie brakowało. Halo Wakacje połączone z Festiwalem Kolorów okazały się strzałem w dziesiątkę.

Do tej pory swoistym powitaniem lata były Pruszkowskie Wianki oraz impreza Lato, lato, lato czeka, na której prym wiodły występy przedszkolaków. W tym roku z obu tych imprez zrezygnowano. Mieszkańcy nie zostali jednak „na lodzie”. Powitanie lata w tym roku przyjęło formułę pod szyldem „Halo Wakacje”. Zmieniło się wszystko od miejsca imprezy po serwowane mieszkańcom atrakcje. Frekwencja pokazuje, że był to bardzo dobry kierunek.

Główną atrakcją imprezy był Festiwal Koloru. Wzajemne obsypywanie się kolorowymi proszkami frajdę przyniosło nie tylko dzieciom. W strefie koloru nie zabrakło dorosłych. Bez względu na to czy przyszło się na festiwal z rodziną, znajomymi czy samotnie zabawa była przednia. Kolory i pozytywna energia opanowały Pruszków.

Festiwal Koloru to jednak nie wszystko. Nie zabrakło zabaw sportowych dla dzieci, dmuchańców, przejażdżek na kucykach, miasteczka ruchu drogowego, fotobudki. Na zgłodniałych czekała strefa gastronomiczna, a spragnieni mogli spróbować pysznej lemoniady lub zabrać wodę w woreczku, którą rozdawali strażnicy miejscy.

Mamy nadzieję, że impreza na trwałe zapisze się w kalendarzu miejskich wydarzeń w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 15

15 odpowiedzi na “Udane przywitanie wakacji w Pruszkowie”

 1. Gość pisze:

  Trzeba się zebrać i wystąpić do organizatorów takich imprez o odszkodowanie. Czy w tym mieście są jeszcze Sprawiedliwi?

 2. Gość pisze:

  Udane? Dla kogo? Chyba nie macie na myśli mieszkańców Os. Parkowe.

 3. Greg pisze:

  Najpierw na mszę a potem na pogański festiwal

 4. M@riusz pisze:

  następny to festiwal tęczy ! to najbardziej oczekiwane przez pruszkowiaków zjawisko !!!!

 5. Bolek pisze:

  Szkoda że red.wpr 24 nie zrobiła zdjęcia zniszczonej tablicy ZHP A pokazała chemię i smród w parku.

  • ello pisze:

   Jaką chemie? Mąka kukurydziana i barwnik spożywczy z odrobiną talku jakim ci mama pupe pudrowała za malucha nazywasz chemią. Nie siej paniki rozgoryczony człecze.

   • Xiao7 pisze:

    Nie ma to jak zabłysnąć intelektem co? Tak się składa że jednak to jest chemia. Organizm ludzki to nic innego jak zestaw różnych pierwiastków chemicznych. Powietrze którym oddychamy – chemia. Mąka pochodzi z rośli które też są chemią. Barwnik spożywczy – chemia.

    Teraz najważniejsze pytanie. Ten barwnik spożywczy był naturalny czy sztuczny? Obstawiam że sztuczny, a te niestety ale są szkodliwe dla zdrowia. Tak szkodliwe, spytaj się ludzi którzy są uczuleni na ten barwnik. To właśnie dzięki sztucznym barwnikom w jedzeniu tylu ludzi z czasem nabywa uczulenia na inną chemię.

    • Em pisze:

     Nikt nie był zmuszany do rzucania się tym proszkiem… Bez przesady, radzę przestać oddychać.

 6. Oburzona pisze:

  Nie byłam i nie popieram. Niestety ludzie jak widać nie potrafią się bawić bo na Kopernika samochody obsypane tym badziewiem.

  • ello pisze:

   Oj jak Pani sie strasznie o samochody innych martwi. Proponuje zgłosić sie do straży obywatelskiej i patrolować nocą parkingi bo wtedy straty są czesto o wiele wieksze albo prościej czas pomyśleć o wstąpieniu do straży gminnej.

  • Em pisze:

   Nie popieram bo…?

 7. elo pisze:

  Super atmosfera najlepsza impreza od kilku ładnych lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły