Udana inauguracja Pruszkowskiego Kina Letniego

Pruszków

Za nami inauguracyjny seans Pruszkowskiego Kina Letniego. W minioną sobotę w Parku Potulickich blisko 500 osób zjawiło się na seansie filmowym pod gołym niebem.

Widzowie Pruszkowskiego Kina Letniego jak zwykle nie zawiedli. W minioną sobotę w Parku Potulickich widownia przed ekranem była wypełniona prawie po brzegi. Mimo kapryśnej pogody i chłodnego wieczoru atmosfera jak zawsze była gorąca!

Cykl seansów pod chmurką zapoczątkował film „Interstellar” z Matthew McConaughey w roli głównej. Historia o kosmicznych podróżach wyświetlana w parkowej scenerii przyciągnęła zarówno młodzież, dorosłych, jak i seniorów. Na widzów czekała nie lada niespodzianka, bowiem w tym roku filmy w Pruszkowskim Kinie Letnim wyświetlamy na dużym ekranie.

Nowością jest również lokalizacja. Letnie seanse odbywają się w Parku Potulickich od strony ul. Lipowej przy studni wody oligoceńskiej. To miejsce spodobało się widzom. Wiele osób zamiast na przygotowanych krzesłach wolało rozłożyć na trawnikach swój koc i właśnie w ten sposób oglądać  film.

Już dziś zapraszamy na kolejny seans!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.