Tymoteusz Sobczyk walczy o wygraną w „Mam Talent”! [FILM]

Region

Piękny, poruszający, magiczny – tak można w skrócie opisać półfinałowy występ Tymoteusza Sobczyka w programie „Mam Talent”. Dziś wieczorem Tymek będzie walczył o wygraną w programie. My już nie możemy się doczekać jego występu!

Młody tancerz uczęszcza do liceum filmowego w Warszawie, jednak nie wiąże swojej przyszłości z kinematografią, chce zostać choreografem i tworzyć spektakle taneczne. Tymek w wieku 9 lat zaczął uczęszczać na treningi z tańca nowoczesnego. Odwagi w rozwijaniu pasji dodał mu udział w szkolnym „Mam Talent”. Występował w duecie z koleżanką.

Po pokazie trenerka dziewczynki zachęciła go do podjęcia profesjonalnych treningów w jej szkole. Od tamtej pory Tymek poświęca większość swojego wolnego czasu na zajęcia i warsztaty taneczne. W wieku 14 lat został zachęcony przez mamę, do udziału w programie „You Can Dance Nowa Generacja”. W pierwszej edycji doszedł do finałów, a w drugiej został prowadzącym programu. Otrzymuje ogromne wsparcie od rodziny, szczególnie od mamy. Zdobył tytuły Mistrza Świata, jak i Europy w różnych kategoriach jazzowych.

Tymek zdecydował się na występ w kolejnym programie. Chodzi to oczywiście o „Mam Talent”. Przeszedł eliminacje, a jego półfinałowy występ był wręcz magiczny. – Ciebie powinni uczynić lekturą szkolną! – skomentował Marcin Prokop. –Ja się znowu wzruszyłam! Dotykasz takich strun bardzo wrażliwych i delikatnych…- skomentowała Julia Wieniawa. Właśnie tak jurorzy skomentowali półfinałowy występ Tymoteusza Sobczyka. Tymoteusz na półfinałowy występ przygotował  przepiękną choreografię do utworu „Krakowski Spleen” (oryg. Maanam) w wykonaniu Igora Herbuta. Spektakularny występ Tymka był pełen emocji i pasji. Występ młodego tancerza spodobał się widzom, których głosy sprawiły, że Tymek z pierwszego miejsca dostał się do finału!

 

Finał 15. edycji „Mam Talent” odbędzie się 18 maja 2024 roku o godzinie 20:00 na antenie TVN.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.