Tribute to ABBA

Pruszków

Domyślamy się, że wiele osób nawet nie myśli jeszcze o tym jak spędzi noc sylwestrową czy pierwszy dzień Nowego Roku. My już mamy dla Was ciekawą muzyczną propozycje i to w Pruszkowie!

Tribute to ABBA – to niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką „na żywo” pod batutą gwiazdy Royal Orkiestry Jarosława Barowa. Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko przeniesie nas do lat 70′ i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji, a następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!

To jednak nie koniec! Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Super Trouper, Dancing Queen, I Have A Dream, Hasta Mañana, Money Money Money, Fernando, Honey, Honey, Take a chance on me, Gimme ! Gimme ! Gimme !, Chiquitita, Voulez-Vous, I Do, I Do, I Do, I Do, I Do czy Knowing Me Knowing You.

Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY. Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu! Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA. Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Start 1 stycznia 2023, godz. 19.00
Miejsce: Centrum Kultury i Sportu
Bilety do nabycia na KUPBILECIK

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Tribute to ABBA”

  1. ups pisze:

    A co z podopiecznymi domów Lebensborn? Dziś zbliżają się już do osiemdziesiątk

  2. ot i cały moj komentarz pisze:

    Słuchajta Barry White’a i całujta w d… wójta.

  3. Xiao Ciao 7 pisze:

    A piwo z plastyku po 12 będzie? Jak nie to nie ide…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły