„Transcendencja” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Pruszkowskie Kino Letnie na półmetku. Przed nami czwarty pokaz. Tym razem zaserwujemy widzą dramat science-fiction w reżyserii Wally'ego Pfistera.

Na ekranie zobaczymy film „Transcendencja”, gdzie w główną rolę wciela się niezawodny Johnny Deep. Will jest jednym z naukowców pracujących nad stworzeniem superkomputera. Nie chodzi tu jednak o najszybszy sprzęt, a o komputer, który jest obdarzony ludzką inteligencją i empatią. Kłopot w tym, że nie wszyscy są zadowoleni z pomysłu stworzenia komputera z ludzkimi uczuciami. Terrorystyczna organizacja uważa, że jest to zagrożenie dla ludzkości. Jak je wyeliminować? Wystarczy zabić jednego z twórców. Ich wybór pada właśnie na Willa, który zostaje postrzelony. 

Żona Evelyn (Rebecca Hall) staje przed wyborem: pogodzić się ze śmiercią męża czy przenieść jego pamięć do powstającej maszyny? Wybiera tę drugą opcję. Will ożywa, ale czy decyzja podjęta przez Evelyn była właściwa? Tego przekonacie się już dziś w trakcie seansu Pruszkowskiego Kina Letniego.

Pokaz rozpocznie się o godz. 21.30 w Parku Kościuszki. Jak zawsze na widzów będą czekać  wygodne leżaki i krzesełka. Zabierzcie ze sobą najbliższych, przyda się też ciepły koc lub bluza i wpadajcie na pokaz.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11354

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8918

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8409

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16