Top Dance Cup 2024 już dziś

Pruszków

Top Dance Cup 2024 to wyjątkowa impreza – turniej i pokazy taneczne połączone z piknikiem dla wszystkich mieszkańców powiatu pruszkowskiego. Najbliższa odsłona wydarzenia już 22 czerwca!

Poranne zmagania taneczne
Od godziny 10:00 najmłodsi tancerze będą rywalizować o Puchar Top Dance. Wystąpią przedszkolaki oraz pary sportowe z klubu, które zaprezentują swoje umiejętności taneczne. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak młodzi sportowcy radzą sobie na parkiecie i kibicować im w ich tanecznych zmaganiach.

Pokaz iluzji
O godzinie 12:00 na scenie pojawi się Kacper Mysiorek, który zaprezentuje specjalny pokaz iluzji. Jego występ z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Popołudniowy piknik
Po zakończeniu tanecznych zmagań organizatorzy zapraszają wszystkich na pysznego grilla. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, takich jak gry i zabawy, malowanie buziek, wata cukrowa, popcorn oraz dmuchańce. Wszystkie atrakcje są bezpłatne, co czyni to wydarzenie idealnym miejscem na rodzinne spędzenie czasu.

Start: 22 czerwca, od godz. 10.00
Miejsce: MOS przy ul. Gomulińskiego w Pruszkowie

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Top Dance Cup 2024 już dziś”

  1. jak uny tańcujo pisze:

    Tancorów to ci u nas dostatek tylko nobliści omijają szerokim łukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły