„The Square” w Pruszkowskim Klubie Filmowym

Pruszków

Z powodów technicznych styczniowa projekcja wspomnianego tytułu się nie udała. Nie oznacza to jednak, że kinomaniacy nie będą mogli obejrzeć tego filmu. Pruszkowski Klub Filmowy ponownie zaprasza na „The Square”

Projekcja „The Square” była zaplanowana na 27 stycznia. Niestety kłopoty ze sprzętem uniemożliwiły odtworzenie filmu. – Co się odwlecze to nie uciecze. Powracamy filmem z nominowanym do Oscara! Przez błąd czytnika musieliśmy przenieść projekcję ze stycznia na marzec, ale tym razem się uda – informują organizatorzy pokazu. 

O tym, że warto było czekać przekonają się wszyscy ci, którzy już w najbliższą sobotę odwiedzą Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie. Komedia „The Square” zdobyła aż dwie złote palmy w Cannes, sześć statuetek Europejskiej Akademii Filmowej i była nominowana do Złotego Globy w kategorii „Najlepszy film zagraniczny”.

Jaką historię opowiada obraz wyreżyserowany przez Rubena Östlunda? W „The Square poznajemy Christiana dobrze sytuowanego dyrektora prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej. Posada gwarantuje mu wystawne życie – dba o córki, jeździ Teslą i pomaga potrzebującym. Christian to atrakcyjny mężczyzna, za którym ogląda się wiele kobiet. On niedawno się rozwiódł i chętnie nawiązuje przelotne romanse. W oko wpada mu pewna młoda dziennikarka z Ameryki, która może być jego nowym trofeum… Przed Christianem jest jeszcze jedno wyzwanie, to premiera nowej instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje. Kłopot jednak w tym, że utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem…

Seans PKF odbędzie się 17 marca o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Wstęp na projekcję jest bezpłatny. W trakcie seansu organizator zapewnia opiekę dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Grill gazowy