Terenowe Bingo w Pruszkowie

Pruszków

Urząd Miasta Pruszkowa zaprasza wszystkich do udziału w Bingo. Pruszkowska wersja będzie jednak o wiele ciekawsza od standardowej gry.

Pruszków zaprasza na Bingo. Nie będzie to jednak zwykła gra z losowaniem kulek i numerków, a sposób na urozmaicenie codziennych spacerów i okazja do poznania miasta.

Wyrusz na pełne emocji poszukiwania po parkach i ulicach Pruszkowa już dziś! Komu uda się dostrzec wszystkie szczegóły wskazane na karcie Pruszków-BINGO? Kto zdobędzie upominki?

Czego potrzebujesz? Karty do gry w Bingo (można ją uzyskać także w kancelarii Urzędu Miasta w godzinach pracy do 22 września) i nieco spostrzegawczości.
Weź kartę bingo, coś do pisania i odszukaj w Pruszkowie wszystkie elementy wskazane na karcie. Każdy odnaleziony element zaznacz, podpisując obrazek. Wygrywa ten, komu uda się zaznaczyć wszystkie obrazki. Zwycięzca krzyczy: PRUSZKÓW – BINGO!

Nie zbieraj elementów, które odnajdziesz! Opisz je na swojej karcie i zostaw dla innych! Rozwiązane Bingo zabierz ze sobą na „Powitanie jesieni” 22 września do Parku Kościuszki. Każda osoba, która odnajdzie i opisze wszystkie elementy, zostanie nagrodzona!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Terenowe Bingo w Pruszkowie”

  1. Waldek pisze:

    A gdzie pytania nt samolotow, ktore przelatuja przez srodek miasta a powinny nad terenami mniej zurbanizowanymi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły