TEL-KAB świętuje i zaprasza na piknik

Pruszków

Telewizja Kablowa TEL-KAB obchodzi 30-lecie działalności. To wyjątkowa okazja do świętowania! Już dziś mieszkańcy Pruszkowa i okolic będą mogli bawić się podczas pikniku rodzinnego w Parku Kościuszki.

Impreza ma charakter otwarty. Na uczestników czeka moc atrakcji i wiele wrażeń. Nie zabraknie tematycznych zabaw z publicznością, konkursów z nagrodami oraz dobrej muzyki. Świetnie w atmosferze pikniku odnajdą się dzieci. Maluchy będą miały okazję poznać wóz strażacki, wziąć udział w warsztatach i kursie pierwszej pomocy. Pojawią się również świetnie znane z kreskówek maskotki m.in. Myszka Mini. Planowane są zabawy z koszykówką, o piłkarskie wrażenia zadbają zawodniczki PKS Piastovii Piastów. Z pewnością oblegana będzie maszyna do waty cukrowej i popcornu. O dobry humor zadba grupa cyrkowa Mimello. Nie zabraknie gwiazdorskiej ścianki i fotobudki.

20 sierpnia w godzinach 11.00-20.00 TEL-KAB zaprasza do wspólnej zabawy. Dla wielu osób to okazja do wspomnień. – Z dzisiejszej perspektywy to była długa i kręta droga pełna pracy i zaangażowania. Droga zdecydowanie warta do przebycia, ponieważ efekty jakie osiągnęliśmy dzisiaj wypełniają nas dumą i satysfakcją. Świadczymy usługi telekomunikacyjne na terenie Pruszkowa, Brwinowa, Piastowa, Ursusa planując w niedalekim czasie uruchomienie w innych dzielnicach Warszawy. Ludzie nam ufają, czego dowodem są klienci z ponad 25 letnią historią wspólnej, nieprzerwanej współpracy – ocenia Bronisław Diehl, prezes zarządu telewizji kablowej TEL-KAB.

Warto przypomnieć, że w tym roku nie tylko TEL-KAB obchodzi jubileusz. 100 lat temu Pruszków otrzymał prawa miejskie. – To niezwykle sympatyczny zbieg okoliczności. Zwłaszcza, że nasza firma ma swoje korzenie właśnie w Pruszkowie. Pruszków to wspaniałe miasto, które na pozór mogło się wydawać sypialnią Warszawy. W rzeczywistości to niezależny byt, w którym coraz bujniej rozwija się nasza lokalna społeczność. Dzięki tworzeniu kanału lokalnego TEL-KAB HD mamy przyjemność obserwować bardzo blisko te zmiany. Coraz więcej osób traktuje to miasto jak swoją małą ojczyznę. Rozwija się wiele ciekawych inicjatyw społecznych i kulturalnych, powstaje coraz więcej sklepów i restauracji, powoli pojawia się coraz więcej miejsc, w których można ciekawie spędzić czas bez wyjazdu do innych miast – opisuje Diehl.

Wstęp na piknik rodzinny jest wolny.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.